REFONDA PEETRI JOOKS 2022 TOIMUB 30. JUULIL!

Aitäh kõikidele osalejatele, kohtumiseni juba 30. juulil 2022, mil taas toimub Refonda Peetri Jooks.

Registreerunud

All participants who paid the participation fee via the bank link will be automatically entered in the start protocol. If "pay by invoice" was selected as the payment method, the participant's name will appear with a delay in the start protocol. PS! Invoices not paid on time will be deleted automatically and the names will not be added to the start protocol.
10 km Laduks main run
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Taavi Karotamm Men
2 Viljar Hiienõmm M50 Täppsportlased
3 Roland Guläjev M40
4 Viivi Kääpa W55
5 Valeri Kääpa M60
6 Malvi Lõhmus W45 Swedbanki Spordiklubi
7 Peep Taaler M40
8 Mari Koks Women
9 Caspar Tubarik M40
10 Mirjam Vint W40 treeningpartner
11 Siret Lehtmaa Women
12 Rain Hallimäe M60
13 Urmas Grüning M50
14 Rita Kadak Women
15 Einar Hillep M50 Justiitsministeerium
16 Merje Uueni W40
17 Ruth Kaldma W55
18 Kristi Saard W40
19 Urmas Telling M55 Anu Joolsutrennid
20 Urmas Rebane M45 SK JOOKSUPARTNER
21 Aivar Tuisk M45
22 Merle Jeets Women Adrenaliin
23 Kerli Valge Women SK Jooksupartner
24 Airi Karlson W45
25 Heiki Tuga M60
26 Uibo Kallas M40 SPARTA
27 Ilmar Koolmeister M40 SK ProRunner
28 Kristjan Vares M40 Vak Staier
29 Anneli Vaher Women Vak Staier
30 Ilse Laur W60
31 Ülle Kuriks W45
32 Margus Vendelin M50
33 Andrus Jõgeva M45
34 Signe Holm W40
35 Stanislav Safonov M50 RunLepraRun
36 Randel Mets Men
37 Kristjan Liik M45
38 Katariina Ingerma Women Kats&Pets
39 Liia Laanson Women KüVJ
40 Argo Koppel M55
41 Pirje Porgand Women
42 Martin Raud Men ACE Logistics Estonia AS
43 Madis Meimre M40
44 Peeter Ingerma M45 UP Sport/Kats&Pets
45 Taaniel Tooming Men
46 Urmo Kallakas Men Sparta
47 Jaanus Kuusk Men Sparta
48 Kertu Teras Women
49 Kristi Kõll Women Sparta
50 Jana Kilter W40 SK Jooksupartner
51 Jako Kilter M40
52 Anni Ratas Women
53 Kristjan Krull M40
54 Aleksei Maksimov M40
55 Kaidi Ilves W40
56 Laur Ojaver M40
57 Kaupo Maltis Men
58 Alekszej Morgunov Men Sparta
59 Taavi Karotamm Men
60 Katrin Pata W45
61 Ievgeniia Rudkovska Women I love Supersport
62 Marko Teinburk Men Anu Jooksutrennid
63 Ingrid Paats Women
64 Oleg Savik Men
65 Andrus Karotamm M55 SK Saarde
66 Caspar Tubarik M40
67 Krister Randver Men NRC
68 Janek Klais M45 Eesti Mereakadeemia
69 Oleg Krönström Men
70 Katrin Pata W45
71 Marli Kalde Women
72 Regina Labent W45
73 Mihhail Jelisejev M40
74 Rauno Õismaa Men
75 Maarja-Monika Kõuts Women
76 Nicole Maria Klais Women UP Sport
77 Alvar Viikmäe M45 Prysmian
78 Meelis Kadak Men FB Jooksmine
79 Henri Soosalu Men
80 Vassili Vistjak Men
81 Kaarel Kraus Men
82 Kaspar Teder M40
83 Meelis Muts M45
84 Konstantin Root M40 MeRun
85 Jüri Laanmets M60
86 Andres Piibeleht Men
87 Heli Pärkma F55
88 Arlyn Mitt Men
89 Bert Pohlak M40 VFK
90 Kätlin Mägi W40
91 Urmas Piilberg M50
92 Maarja Peep Women
93 Renee Kulbas M45
94 Alar Ridamäe M50 Treeningpartner
95 Virve Pärkma Women Tere AS
96 Sirli Kleitz W45
97 Raul Köster M50 Myfitness Viru
98 Erkki Hummal M45 Sparta
99 Priidik Parmi M40
100 Martin Vilismäe Men Sparta
101 Heiko Saava M40 Structo Group OÜ
102 Zaira Sorokina W50 Spordiselts
103 Järvi Valter W65+ Spordiselts
104 Tarmo Margat M40 Spordiselts
105 Katrin Kruusamägi W40 Spordiselts
106 Leonid Homin Men Spordiselts
107 Janar Juhkov Men Spordiselts
108 Hanna Seeder Women Spordiselts
109 Kaja Mulla W55 Spordiselts
110 Merle Tuga W50 Telia Spordiklubi
111 Jana Zitkova W45 Telia Spordiklubi
112 Jelena Mets W55 Telia Spordiklubi
113 Taavi Kasela Men Aksi CC
114 Geido Jalak Men Vabatahtlik
115 Eneli Jalak Women Vabatahtlik
116 Jane Markus Women
117 Evelin Kose W45
118 Rein Traus M65+
119 Kristjan Käärma Men
120 Brit Bärengrub Women
121 Konstantin Gordijenko Men Refonda
122 Merilyn Kurg Women Refonda
123 Mihhail Zotov M45 Refonda
124 Mihhail Ljubtšenko M40 Refonda
125 Marat Ljubtšenko M 2008-2009 Refonda
126 Rao Holtsmeister M45 Refonda
127 Maria Zabelina Women Refonda
128 Mihhail Zabelin Men Refonda
129 Denis Sivovol M40 Refonda
130 Daria Sivovol W40 Refonda
131 Maxim Sivovol M 2008-2009 Refonda
132 Andrei Salahutdinov Men Refonda
133 Denis Kuznetsov M40 Refonda
134 Igor Zazimko M50 Refonda
135 Aleksei Zazimko M 2008-2009 Refonda
136 Ljudmilla Getman W65+ Refonda
137 Janar Eero Men Citymotors
138 Sergey Borisov M55 Jõhvi
139 Tatiana Borisova W50 Jõhvi
140 Eve Tsetsin W45
141 Mart Laansalu Men
142 Viktor Stoljarov M40
143 Andris Talvar Men
144 Tarvin Kaldvee Men
145 Mattis Rätsep Men
146 Juhan Paabstel M60 Tagadi küla
147 Silver Koit M50 Treeningpartner
148 Lev Lubenskiy M65+
149 Mait Mõttus M40 Run4Fun
150 Sille Salutee Women
151 Maie Kuusik W45 Lillepallid
152 Eero Lapp M65+ Saaremaa
153 Ilia Batyrev Men No Limits
154 Elena Perman W40
155 Dina Avila W40
156 Linda Sassian W40
157 Viktoria Tamm Women
158 Tarmo Sild M45
159 Kairi Hunt Women
160 Tiina Mattiisen W55
161 Kaivi Kukk W40 FB Jooksmine
162 Eva-Maria Vaher Women Sparta
163 Aaro Tiiksaar M40 Tigude Jooksuklubi/Be Group
164 Aapo Tiiksaar M 2004-2005 Tigude Jooksuklubi
165 Siim Talts Men
166 Reena Käo W50 klubitu
167 Kerta Kõiv Women Sparta
168 Sander Pihlak M40
169 Keith Tammela Women TREENINGTIIM
170 Tauno Steinberg M40
171 Angela Rätsep W50
172 Michal Frolow M40
173 Kristina Pärg Women Kohila Jumping
174 Liisa Maalder Women
175 Marek Maalder M40
176 Toomas Tammet M45
177 Aigar Mäesalu M45 Sparta/Bestrail Grupp
178 Vadim Gritšenko Men Türi
179 Imbi Joasaar W60 Mõmmik
180 Mihhail Bibitškov Men
181 Serafim Lapõnin M65+ FiscalAdmin
182 Pavel Jarotski Men
183 Jüri Kask M40 FB Jooksmine
184 Rein Sõõrd Men
185 Sirle Loigo W40
186 Karl Eensaar Men AAV Squad
187 Reigo Väli M50
188 Sergei Nikiforov M45 SVteam
189 Andrei Nikitin M50
190 Tanel Pärss M40 Suurekivi tee
191 Aivar Jakobson M40 PPA Jooksutreeningud
192 Jevgeni Babkin M40
193 Timo Lomp Men Paide Linnameeskond III
194 Sirli Sikov Women
195 Urmi Uuspõld Women
196 Julia Loginova Women
197 Kaisa Tähe Women
198 Kaupo Sempelson Men
199 Sander Osvet M50 SK Sparta
200 Hille Sepa W50
201 Ragnar Raud Men
202 Marti Alamaa Men
203 Maksim Larjuhhin Men
204 Sander Schmidt M40
205 Anne Roll Women
206 Mark Naylor Men
207 Martin Aarne Men
208 Leonid Latsepov Men Sparta
209 Indrek Viron M40
210 Oleg Bolšakov Men CES Estonia
211 Kaupo Tõnisson Men
212 Indrek Kikas M40 MTÜ Spordiselts
213 Platon Matšinski Men MTÜ Spordiselts
214 Miiko Peris Men
215 Alec Nyiri M60 JK Sarma
216 Henrik Veenpere M40 Päästeamet
217 Tarvi Matsiselts M45
218 Tauno Krull Men Sparta
219 Giorgi Topuria Men
220 Jevgeni Kolessov Men MOTOEE
221 Urmas Kadak M50 Sparta
222 Rauno Palloson Men
223 Heigo Hanni Men
224 Toomas Greenbaum M45
225 Jarl Edur M45 Treeningpartner
226 Laura Nuija Women
227 Margus Maantoa Men
228 Kadiliis Kuiv Women SK Prorunner
229 Renat Vafin M45 Treeningpartner
230 Peeter Oranen M40 SK ProRunner
231 Kaido Vetevoog M45
232 Jaanus Pedak M55
233 Tauno Mölder Men SK Prorunner
234 Ian Nelis Men
235 Igor Kangro M40
236 Mari Boikov Women Treeningpartner
237 Reiko Kolatsk Men
238 Maksim Jankovski Men 24alko.ee
239 Hargo Kalaus M45
240 Jaanus Mäe Men GORUNTARTU
241 Evelyn Saard W40
242 Kerli Põllumäe Women
243 Mihhail Bõtskov Men
244 Ago Holm M55
245 Kaupo Uuetoa M40 SK Jooksupartner
246 Liina Luik Women TÜ ASK
247 Ergo Kaljuste Men
248 Henry Sangla Men
249 Allan Maar M50
250 Janno Laasner M45
251 Maris Heinaru W40 TREENINGPARTNER-SPORTLAND
252 Even Dybevik Men
253 Ivo Kreutzvald M40 Prorunner
254 Toomas Piigli M45 UP Sport
255 Matis Merivee M40 Bonava Eesti OÜ
256 Natalja Antonova Women Merun
257 Ann-Christine Allik Women
258 Kristjan Savisikk Men
259 Sergei Barõšnikov M40
260 Vitali Hohlov M50
261 Mart Kivi Men SK Jooksupartner
262 Kaire Kivi Women SK Jooksupartner
263 Leho Laja M50 SK Jooksupartner
264 Kristjan Lemmsalu Men SK Jooksupartner
265 Gaily Männik W40 SK Jooksupartner
266 Kristjan Tamla M45 SK Jooksupartner
267 Kleiri Vest Women Sparta
268 Triin Liisma Women SK Jooksupartner
269 Kaitis Kõllamets M40 SK Jooksupartner
270 Ingrit Ernits W55 SK Jooksupartner
271 Radek Küttis M45 SK Jooksupartner
272 Liina Kasela Women SK Jooksupartner
273 Tauri Taimre Men SK Jooksupartner
274 Bert Tippi Men CFC Spordiklubi
275 Ly Hõbe W40
276 Randy Orel M50 Eesti Energia Spordiklubi
277 Tarmo Sikkel Men
278 Maie Jätsa W55
279 Mirtti Verbitskas W40 Anu Jooksutrennid
280 Sandra Mõik Women
281 Kätlin Maiste W40 Anu Jooksutrennid
282 Janno Loomus M45
283 Hardo Kasesalu Men
284 Kristjan Ööpik Men Täppsportlased
285 Vadim Petrenko Men
286 Pavel Nekrasov Men Bolt
287 Peeter Vennikas M60 Estonian Ultrarunners Team
288 Triin Kiivit Women
289 Viktor Sladkov M45
290 Kristiina Nurk W45
291 Ramune Susloviene W50 Steel Athletic
292 Andrei Škubel Men Treeningpartner
293 Nikolay Kryzhanovskiy Men Novira Capital
294 Annika Mander Women
295 Irma Grigorjeva W45 VHM
296 Aleksandr Hlebnikov M50 VHM
297 Kaisa Kukk Women Tartu SS Kalev
298 Riina Varjola W45
299 Olga Uhabakin Women
300 Irina Larionova Women
301 Külli Kaldma Women Connecto
302 Ralf Vikat M 2004-2005 Spordiklubi Biathlon
303 Lea Vari Women
304 Pille Visser W40
305 Diana Ošur W50
306 Aleksandr Kravtšuk Men Hekotek
307 Aleksei Kravtšuk M40 Hekotek
308 Eiko Sau Men Hekotek
309 Maret Ülenõmm Women
310 Jan Stupka Men SuurTõll
311 Sebastian Gomez Men
312 Michael Ottaviano Men
313 Dillon Meister Men
314 Merily Saar Women
315 Raini Toom M45 SPARTA
316 Marko Viru Men SPARTA
317 Triin Gede Women SPARTA
318 Jaanus Urb Men SPARTA
319 Kristo Ivask Men SPARTA
320 Raimo Talviste M40 SPARTA
321 Olev Moorsoo M45 SPARTA
322 Andry Soo Men SPARTA
323 Carolin Järv Women SPARTA
324 Kertu Kula Women SPARTA
325 Marco Kahu Men SPARTA
326 Marge Põder W45 SPARTA
327 Joel Puulmann M40 SPARTA
328 Annika Veisson Women SPARTA
329 Hendrik Olde M55 SPARTA
330 Jaak Kümnik M60 SPARTA
331 Riho Kirsipuu Men SPARTA
332 Tarmo Kaisla Men SPARTA
333 Ly Pärn Women vabatahtlik
334 Roland Mäe M40 SK Jooksupartner
335 Karin Kiivit Women
336 Dmitri Veliki Men Prindi.me
337 Ülari Kais Men SK Lindon
338 Martin Ruus Men Martin Ruus
339 Aivar Jaeski M55
340 Sander Orro Men
341 Margus Mikk M50
342 Rene Kannel Men
343 Hannes Normak M40 SK Los Toros
344 Kairit Kaasik W50
345 Joshua Koci Men
346 Margus Tinno M45 velo clubbers
347 Heiki Tulk M55 Tripassion triatloniklubi
348 Toomas Raag Men Laduks
349 Jaanus Kallaste Men Laduks
350 Rainer Tops M45 SK Los Toros
351 Jaan Reinok Men
352 Triin Pärna W40
353 Taivo Teder Men
354 Aire Vaher W40 Sk Prorunner
355 Margus Koroljov Men
356 Kirsti Süvaorg Women
357 Aleksei Selivanov M40
358 Jelena Sipunova Women I Love Supersport Tallinn
359 Vitali Petrov M40 I Love Supersport Tallinn
360 Liis-Grete Arro Women
361 Priit Potter M40
362 Halmar Heinmets Men YIT
363 Valter Sard Men
364 Ergo Lükk Men #Headinimesed
365 Karl Lumiste Men
366 Richard Sügis M 2004-2005
367 Roland Sügis M 2004-2005
368 Roomet Sügis M45
369 Silvia Sosaar W40 Fauja Singh Fan Club
370 Janek Alekseitsik Men
371 Evelin Maddison Women
372 Natalie Majkrzak Women
373 Franko Reinhold Men Jooksumees Franko
374 Lauri Sarikas Men
375 Siim Saidla Men Treeningpartner
376 Sander Karask Men
377 Edward Jakimov M 2004-2005 Audentes Judo
378 Robert Jakimov M 2004-2005 Audentes Judo
379 Ruslan Jakimov M40
380 Liina Kunnus Women
381 Anneli Kõiv W40
382 Andrus Taaler M55
383 Tarmo Kadak M50
384 Gert Saare M40
385 Alexander Ganin Men Tokon
386 Liisi Taar Women
387 Marec Tinnuri Men
388 Ibrahim Mukunga Wachira Men
389 Arnold Viinamäe M55
390 Lembit Künnapas M55 Anu Jooksutrennid
5 km charity run
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Natalja Sadova Women
2 Kärt Paavo Women
3 Uve Suvi M45
4 Tanel Saia Men
5 Valentin Suhnjov Men
6 Margit Sammul Women
7 Marika Heinleht Women
8 Soile Sild W45 Sparta
9 Toora Tõnuri W 2006-2007
10 Maris Tõnuri W40
11 Anneli Velberg W40
12 Tiina Juhani W45
13 Kertu Sassi Women
14 Tiina Teidla W40
15 Ivo Hindreus Men
16 Marko Pärnasalu M45
17 Katrin Abroi Women
18 Erik Abroi Men
19 Erik Tannberg Men
20 Karl Martin Tannberg M 2010-2011
21 Helle Suvi W65+
22 Merili Ginter Women
23 Kätlyn Jürisaar Women
24 Ave Liik W45
25 Eleri Liik W 2008-2009
26 Inga Kree Women SK Jooksupartner
27 Jaanus Mölder Men
28 Lii Matteus W55
29 Ando Aasma Men
30 Kadri Hermlin Women
31 Kersti Kundla W60
32 Virgo Kütsen M 2008-2009
33 Janek Sagad M 2008-2009
34 Natalja Tsizik W40
35 Krista Pihlapuu W45
36 Grete Maria Maltis Women
37 Elina Leisson Women
38 Aare Leisson Men
39 Agnes Pärnamägi W40
40 Elevi Piperal W45
41 Jaana Järve W45
42 Kai Mikiver Women
43 Monika Michelson Women
44 Henri Soosalu Men
45 Maiu Tamme Women
46 Jonas Nõukas M50
47 Raili Sell Women Spordiselts
48 Kairi Pihlak W40 Spordiselts
49 Emilia Sell W 2008-2009 Spordiselts
50 Simona Sell W 2011-2012 Spordiselts
51 Merilin Vips W40
52 Kadi Orav W40
53 Moonika Küttim Women Särasilmad
54 Siim Lilleoja Men
55 Rika Rahu Women
56 Margit Saksus Women
57 Ardo Kobrusepa Men
58 Liina Mäeväli W40
59 Anne Küüsmaa W65+ Tallinna Prantsuse lütseum
60 Rowena Ancheta W40
61 Merle Mõttus Women
62 Macy Kuurme W40
63 Jevgeni Drozdov M40
64 Ülle Krabo W60 Laulasmaa lasteaed
65 Helena Suurvärav W40 Laulasmaa lasteaed
66 Kairi Miggur W40 Laulasmaa lasteaed
67 Margit Rentik Women Laulasmaa lasteaed
68 Silvi Saarniit W60 Laulasmaa lasteaed
69 Geidi Mitt Women
70 Kersti Konist W45
71 Natalja Tsizik W40
72 Gerda Kask W40
73 Viktoria Root W40 Fringely
74 Kirill Root M 2010-2011 Fringely
75 Irina Biziaeva Women merun.club
76 Risto Väljak Men Metos AS
77 Raidi Esop1 Women
78 Kristiina Leppik Women
79 Yana Zuhova Women SRD
80 Karina Jaunmuktane Women Täppsportlased
81 Oliver Kulbas Men
82 Tomasz Szeratics M45
83 Raimo Selgis Men
84 Merili Sõrmus Women
85 Jaak Sõrmus Men
86 Kevin Sõrmus M 2008-2009
87 Krista Jaanus W50 Laulasmaa lasteaed
88 Pille Ojasaar Women
89 Kaspar Süvirand Men
90 Aron Süvirand Men
91 Niina Karnit W65+ SRD
92 Olesja Bondarenko Women Nanordica Medical
93 Bret Schär Women Täppsportlased
94 Katrin Ilves W55
95 Maire Piho W50
96 Sergei Dmitrijev M40
97 Evelin Umalas W45
98 Maret Müür Women
99 Ursula Trallmann W45 SK Jooksupartner
100 Tauno Trallmann M45 SK Jooksupartner
101 Eneli Kekki Women
102 Marion Adusoo Men Prorunner SK
103 Joanna Jätsa Women
104 Aare Jätsa M55
105 Helle Jürna W40
106 Susan Keedus Women Treeningpartner
107 Kert Kask Men Sparta
108 Karmo Lempu M40
109 Tanel Ärm Men
110 Pavel Halavan Men
111 Tiivi Lind W40
112 Silver Siivelt M45
113 Margit Mälter W50 SPARTA
114 Kairi Erik Women SPARTA
115 Janno Roosimets Men SPARTA
116 Karol Pert Men Vändra
117 Christiano Peetmaa M 2010-2011
118 Allar Peetmaa M40
119 Rain Tarkus Men
120 Kerli Käär W40
121 Kristiina Leesi W40
122 Airi Tikerpuu W50
123 Pille Valk W55 Tigude Jooksuklubi
124 Hardi Madi Men
125 Triin Altmäe Women Tip top teod
126 Jaanus Kaik M40 Igavere Pro
127 Janette Elfriede Jaago W 2010-2011
128 Siret Kaukver W 2008-2009
129 Virve Palu W45
130 Helena Palu Women
131 Jana Mahlapuu Women
132 Anna Davydik Women
133 Evelin Maddison Women
134 Pille Vennikas W55 Ultrajooksuklubi
135 Keidi Hinn W 2008-2009
136 Kristine Mägi W40
137 Einar Nei M45 Välejalg
138 Kaarel Kuurmaa Men
139 Bret Paasma Women
140 Natalja Jakimova W40
5 km baby stroller run
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Kadi Lehtmaa Women
2 Mikk Sammal Men
3 Elsi Vänto Women
4 Kalmer Kreisman M40 MRC Tallinn
5 Leaanika Kose Women
6 Märt Oskar Klein M45
7 Kärt Pärtel Women FB Jooksmine
8 Ere Raadik Women
9 Rannar Härmaste Men
10 Anett Mölder Women
11 Eneli Nõu W45
12 Mariliis Maisla Women
13 Angela Maisla Men
14 Arvo Mölder Men
5 km junior run
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Airi-Liis Jakutovits W 2008-2009 SRD SK
2 Marten Holter M 2006-2007
3 Gabriel Velberg M 2006-2007 Rapla Vesiroosi Kool
4 Kristelle Uus W 2006-2007
5 Monika Alu W 2006-2007
6 Mattias Meimre M 2006-2007
7 Jaron Kuusk M 2008-2009 Sparta
8 Horre Kuusk M 2010-2011 Sparta
9 Mella-Riin Rauam W 2004-2005
10 Marleen Suisalu W 2008-2009
11 Mia Maria Matikainen W 2006-2007
12 Michelle Käba W 2004-2005
13 Maria Smirnova W 2008-2009 Viimsi Veeklubi
14 Richard Kaup-Lapõnin M 2004-2005
15 Romet Tooding M 2004-2005 Rae Spordikool
16 Gregor Kuusk M 2008-2009
17 Polina Timšina W 2008-2009
18 Laura-Liisa Paasian W 2006-2007
19 Aleksandra Kurs W 2008-2009 Rae kergejõustikukool
20 Karl Kurs M 2010-2011
21 Karl Suuroja M 2006-2007
22 Villem Suuroja W 2010-2011
23 Helena Lorvi W 2004-2005
24 Ralf Rooteman M 2010-2011 Jäähokiklubi Tornaado, Sparta Saalihoki, Tallinna Kiiruisuklubi
25 Brait Kaare M 2010-2011
26 Viola Nikitina W 2008-2009
27 Oskar Paasma M 2006-2007
28 Igor Krawczyk M 2008-2009 SK Mitš
29 Nikolas Lahno M 2004-2005 SK Atleetika
30 Sofia Bogatsova W 2008-2009 SRD SK
31 Irena Luks W 2004-2005
32 Simona Nesterovits W 2004-2005
33 Kärt Hanni W 2008-2009
34 Adam Ojava M 2006-2007 Treeningpartner Eviko-noortetiim
35 Hanna-Liina Palu W 2004-2005
36 Friida Aavik W 2010-2011
37 Rudolf Aavik M 2006-2007
38 Rebeka Rahuoja W 2010-2011
39 Helen Rahuoja W 2004-2005
40 Marta Saare W 2006-2007
41 Krista Tiivel W 2008-2009
42 Anni Põldma W 2006-2007 Rae Spordikool
43 Oliver Kask M 2004-2005
44 Luisa Tamla W 2006-2007 SK Jooksupartner
45 Steffen Soha M 2004-2005
46 Patrik Tobias Pindma M 2008-2009 CFC
47 Ramon Ridalaan M 2010-2011
48 Romet Ridalaan M 2008-2009
49 Elis Tomingas W 2008-2009
50 Siim Tomingas M 2004-2005
51 Emili Kaul W 2010-2011
52 Andrea-Liis Mustkikkas W 2004-2005
53 Sander Visser M 2004-2005 Rapla korvpallikool
54 Manfred Kasesalu M 2008-2009
55 Anna Bagautdinova W 2004-2005
56 Trevor Karro M 2006-2007 SPARTA
57 Anna Helene Rauk W 2010-2011 Triathlon Estonia
58 Kregor Kivistu M 2010-2011
59 Kervin Sikaste M 2006-2007
60 Maria Tammiste W 2006-2007 Sparta
61 Lenna Marii Pruunlep W 2010-2011
62 Eke Tooming M 2004-2005
63 Ott Tooming M 2010-2011
64 Aleksandr Nikitin M 2006-2007
65 Joosep Balõnski M 2004-2005
66 Hanna-loore Varik W 2010-2011 UK Karksi Sport
67 Robin Ingmar Tali M 2008-2009
68 Kevin Jõesoo M 2004-2005 Rapla Jooksuklubi
69 Risto Pernits M 2004-2005 Sparta SS
70 Berit Kant W 2008-2009 Sparta
71 Tristen Mardo M 2008-2009
72 Heti Hinrikus W 2010-2011 Elite Sport
73 Oliver Markus Born M 2008-2009 Aaudentes
250 m kids run
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Andra Paju W 2013-2014
2 Sten-Roland Guläjev M 2011-2012
3 Daniil Suhnjov M 2013-2014
4 Nikita Suhnjov M 2010-2011
5 Kristofer Peetsalu M 2017-2021
6 Saskia Koks W 2017-2021
7 Karl-Raimund Koks M 2016-2017
8 Marleen Põldsepp W 2011-2012
9 Karl Gustav Põldsepp M 2016-2017
10 Henri Alu M 2013-2014
11 Anzelika Nasonov W 2013-2014 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
12 Ragnar Nasonov M 2016-2017 Tallinna Lepatriinu Lasteaed
13 Arabella Abroi W 2013-2014
14 Harri August Koolme M 2011-2012
15 Hilde Lii Koolme W 2015-2016
16 Hans Holger Koolme M 2017-2021
17 Alisa Safonova W 2013-2014
18 Sädeliis Limberg W 2017-2021
19 Loore Loviise Raud W 2013-2014
20 Marten Raud M 2016-2017
21 Mirtel Meimre W 2013-2014
22 Mirjam Meimre W 2013-2014
23 Elisabeth Nemvalts W 2015-2016
24 Eloiise Sutermäe W 2015-2016
25 Anelle Aasma W 2015-2016
26 Thorsten Vänto M 2017-2021
27 Tobias Vänto M 2017-2021
28 Brite Adele Suurthal W 2017-2021
29 Hanna Delise Suurthal W 2015-2016
30 Mark Makejev M 2011-2012
31 Viktor Makejev M 2013-2014
32 Keity Võsusaar W 2017-2021
33 Ruuben Kruusmann M 2016-2017
34 Aasa Annemarii Aasmaa W 2011-2012 Viimsi Sport
35 Aleksandra Annemai Aasmaa W 2013-2014 Viimsi Sport
36 Sten Erik Karotamm M 2016-2017
37 Henry Karotamm M 2016-2017
38 Kregori Uustalu M 2016-2017
39 Ingel Katriin Uustalu W 2017-2021
40 Elisabeth Mikiver W 2013-2014
41 Lenna Mikiver W 2017-2021
42 Joonas Juhkov M 2013-2014
43 Mirell Käba W 2011-2012
44 Janeli Juhkov W 2017-2021
45 Markus Viljus M 2016-2017
46 Lurdes-Maria Krupenin W 2013-2014
47 Kenneth Keian M 2011-2012 Kalevi jalgrattakool
48 Mirtel Viljus W 2017-2021
49 Daniel Tervo M 2016-2017
50 Rednar Orman M 2011-2012
51 Rander Orman M 2013-2014
52 Maria Saluste W 2015-2016
53 Kenneth Oidersalu M 2017-2021
54 Rasmus Oidersalu M 2017-2021
55 Polina Lis W 2011-2012
56 Stefania Lis W 2017-2021
57 Ivan Gritsuk M 2013-2014
58 Mihhail Gritsuk M 2017-2021
59 Liselle Liiv W 2015-2016
60 Meribel Liiv W 2017-2021
61 Annaliis Hansen W 2017-2021
62 Shaheem Hansen M 2017-2021
63 Nika Mihhailova W 2013-2014 Upsport
64 Gemma Voolaid W 2017-2021
65 Mark Makejev M 2011-2012
66 Viktor Makejev M 2013-2014
67 Lisette Aus W 2011-2012
68 Nora Mariette Lõppe W 2017-2021
69 Mikael Peksen M 2011-2012 Spordiselts
70 Kristo Klein M 2016-2017
71 Miron Savenkov M 2016-2017
72 Mathias Veideman M 2017-2021
73 Lumi-Lee Sell W 2015-2016
74 Jette Louise Sell W 2017-2021
75 Sebastian Linder M 2017-2021
76 Emma Hanson W 2013-2014
77 Gordei Zotov M 2016-2017 Refonda
78 Igor Demjantšuk M 2011-2012 Refonda
79 Sofia Demjantšuk W 2013-2014 Refonda
80 Janar Pajula M 2011-2012 pole
81 Kevin Tooming M 2016-2017
82 Karel Välja M 2017-2021
83 Hugo Hampartsoumian M 2011-2012
84 Emma-Liisa Jutkina W 2017-2021
85 Luna Roos W 2017-2021
86 Lukas Roos M 2017-2021
87 Helis Rentik W 2017-2021
88 Thor Rentik M 2017-2021
89 Lars Lindvest M 2011-2012
90 Loreen Lek W 2015-2016
91 Natali Liidia Soosalu W 2015-2016
92 Berit Talvar W 2015-2016
93 Kerli Talvar W 2017-2021
94 Nil Smirnov M 2016-2017
95 Maxine Victoria Tiik W 2011-2012
96 Laura Marii Rautam W 2010-2011
97 Elmar Vahemäe M 2016-2017
98 Evald Vahemäe M 2017-2021
99 Alandra-Gabriela Matetski W 2011-2012
100 Ramiro Matetski M 2013-2014
101 Simon Matetski M 2016-2017
102 Mia Loreen Alliksoo W 2017-2021
103 Katerina Klaser W 2015-2016
104 Jasper Suits M 2016-2017
105 Anna Marii Sillandi W 2011-2012
106 Mark Jaroševitš M 2013-2014
107 Emma Kuurme W 2013-2014
108 Joosep Kurro M 2013-2014
109 Ella Kurro W 2017-2021
110 Gert Radala M 2013-2014
111 Ettel Leo W 2015-2016
112 Arina Novi W 2011-2012
113 Gloria Ban W 2013-2014
114 Olivia Ban W 2011-2012
115 Lauren Rosenblatt W 2013-2014
116 Karl Leonhard Klein M 2017-2021
117 Adriana Freidlin W 2015-2016 Vabatahtlik
118 Martti Kuusk M 2010-2011
119 Adrian Saaremets M 2017-2021
120 Anett Ehavee W 2017-2021 Tervisesport
121 Artjom Petrenko M 2013-2014
122 Dirk-Edrik Tori M 2011-2012
123 Leon Bibitškov M 2016-2017
124 Gerda Lily Klement W 2013-2014
125 Mia-Merily Nisu W 2013-2014
126 Liisa Nuut W 2013-2014
127 Isabella Palmiste W 2013-2014
128 Aleksandr Pudov M 2016-2017
129 Hanna Jõesaar W 2017-2021
130 Luca Lapõnin M 2017-2021 FiscalAdmin
131 Aleksandra Makarenkova W 2015-2016
132 Elena Tammi W 2013-2014
133 Brita Rattasepp W 2011-2012 Rae spordikool
134 Birgit Rattasepp W 2013-2014
135 Kristina Dvuzilova W 2013-2014
136 Asia Kutuzova W 2011-2012
137 Vladislav Zõrjanov M 2011-2012 Vabatahtlik
138 Gerrit Pajo M 2016-2017
139 Gerret Pajo M 2016-2017
140 Tobias Pihlakas M 2017-2021
141 Villem Paasma M 2016-2017
142 Lukas Lomp M 2017-2021
143 Ilian Potapenko M 2017-2021
144 Andreas Zängov M 2011-2012
145 Saale Kaasikmäe W 2011-2012
146 Eryk Krawczyk M 2011-2012
147 Adam Krawczyk M 2016-2017
148 Nika Krawczyk W 2017-2021
149 Revo Väljak M 2017-2021
150 Marten Väljak M 2016-2017
151 Teele Siller W 2017-2021
152 Fernando Lusmägi M 2016-2017
153 Lenna Paling W 2017-2021
154 Daniel Toom M 2016-2017
155 Platon Murov M 2016-2017
156 Miron Murov M 2017-2021
157 Astrid Helemäe W 2017-2021
158 Anete Loide W 2015-2016
159 Isabel Saks W 2010-2011
160 Timur Sariahmetoglu M 2013-2014
161 Platon Kiritsenko M 2016-2017
162 Esenia Levitina W 2015-2016
163 Lenna Talviste W 2015-2016
164 Wesley Naylor M 2016-2017
165 Raul Erik Peris M 2011-2012
166 Jan Oliver Peris M 2013-2014
167 Thor Saar M 2017-2021
168 Liisi Tuttar W 2013-2014
169 Teele Tuttar W 2013-2014
170 Marta Velgre W 2013-2014
171 Linda Kolga W 2017-2021
172 Teele Kolga W 2015-2016
173 Kaspar Mändmaa M 2013-2014
174 Rainer Mändmaa M 2016-2017
175 Mattias Kaljumäe M 2016-2017
176 Valeria Kulakova W 2013-2014
177 Gerda Aavik W 2011-2012
178 Loora Kuusk W 2017-2021
179 Marten Sammul M 2013-2014 Kohila Gümnaasium
180 Marko Sammul M 2011-2012 Kohila Gümnaasium
181 Markus Sammul M 2017-2021
182 Lisette Viherpuu W 2017-2021
183 Sofia Margarita Sazonova W 2015-2016
184 Tristan Varik M 2013-2014
185 Brita Varik W 2017-2021
186 Loora Varik W 2017-2021
187 Sander Tiik M 2013-2014
188 Philine Santa W 2013-2014
189 Tomi Stefan Põllumäe M 2011-2012
190 Mathias Arva M 2016-2017
191 Robert Teivas M 2017-2021
192 Elli Ostapenko W 2010-2011
193 Brennet Pruuden M 2017-2021
194 Brianna Pruuden W 2017-2021
195 Liam Kosmatsov M 2017-2021
196 Caroline-Elizabeth Kosmatsova W 2017-2021
197 Arabella Le Blond W 2015-2016
198 Charlize Le Blond W 2017-2021
199 Margarita Scepina W 2013-2014
200 Karina Scepina W 2015-2016
201 Bohdan Manytskyi M 2016-2017
202 Nikol Afanasjeva W 2013-2014
203 Joanna Raja W 2015-2016
204 Lenna Raja W 2013-2014
205 Emma Emily Põllu W 2015-2016
206 Jaspper Jakob Kaik M 2016-2017
207 Laura-Liis Vikat W 2011-2012
208 Krete-Liisa Vikat W 2015-2016
209 Henri Aave M 2011-2012
210 Janette Elfriede Jaago W 2011-2012
211 Elisabeth Nemvalts W 2015-2016
212 Looreli Kivi W 2017-2021 SK Jooksupartner
213 Marili Kivi W 2017-2021 SK Jooksupartner
214 Hanna Hinn W 2013-2014
215 Deandra Sepp W 2011-2012
216 Demi-Lee Sepp W 2017-2021
217 Laura Lilhein W 2013-2014
218 Samuel Chris Andla M 2017-2021
219 Hanna Delise Suurrhal W 2015-2016
220 Brite Adele Suurthal W 2017-2021
221 Liisbet Karoliine Mõik W 2013-2014
222 Lisanna Isabel Mõik W 2015-2016
223 Oliver Johannes Mõik M 2016-2017
224 Siimeon Hallist M 2013-2014
225 Liisbet Hallist W 2015-2016
226 Henry Tammiste M 2017-2021
227 Gregor Tammiste M 2017-2021
228 Janar Sagad M 2017-2021
229 Mila Ruzanova W 2015-2016
230 Georg Ruzanov M 2011-2012
231 Teiron Hindrekson M 2011-2012
232 Sandra Liis Ränk W 2015-2016
233 Marion Valkiainen W 2010-2011
234 Emma-Liisa Lõhmus W 2013-2014
235 Simon Lõhmus M 2016-2017
236 Inger Lisbeth Tali W 2013-2014
237 Loviise Keerd W 2013-2014
238 Robert Paunel M 2016-2017
239 Johanna Haasma W 2011-2012
240 Ralf Kaul M 2013-2014
241 Oskar Aleksander Härmaste M 2016-2017
242 Silver Kauge M 2016-2017
243 Marge Ristjan W 2011-2012
244 Henri Prints M 2013-2014
245 Sander Prints M 2016-2017
246 Liisi Tuisk W 2017-2021
247 Loore Tuisk W 2017-2021
248 Ville Marlon Morel M 2016-2017
249 Emil Mathias Morel M 2017-2021
250 Emily Hollas W 2017-2021 Väike Päike Õuehoid
251 Henry Hollas M 2016-2017 Aruheina lasteaed
252 Marta Johanna Tammine W 2011-2012
253 Maria Sumin W 2017-2021
254 Aleksandra Brigitte Purka W 2011-2012
255 Konrad Kaurit M 2017-2021
256 Lenna Kristjan W 2017-2021
257 Sebastian Simson M 2016-2017
258 Aleksandra Siivelt W 2017-2021
259 Sebastian Haabu M 2013-2014
260 Adeele Aedmaa W 2013-2014
261 Inger Oolup W 2010-2011
262 Adeele Sepp W 2010-2011
263 Lisette Piirla W 2017-2021 vabatahtlik
264 Kristofer Lehtpuu M 2016-2017
265 Ralf Roger Lehtpuu M 2017-2021
266 Delisia Pert W 2013-2014 Vändra
267 Karlos Pert M 2017-2021 Vändra
268 Linda Adele Mõttus W 2017-2021
269 Grete-Marleen Merivee W 2013-2014
270 Henry Schasmin M 2011-2012
271 Christiano Peetmaa M 2013-2014
272 Laura Põld W 2015-2016
273 Birgita Paju W 2013-2014
274 Lenna Tarkus W 2017-2021
275 Oscar Lillemaa M 2011-2012
276 Annabel Hindreus W 2015-2016
277 Emily Hindreus W 2017-2021
278 Elise Loreen Gailan W 2011-2012
279 Aaron Lucas Gailan M 2013-2014
280 Lisandra Laanes W 2017-2021
281 Kristella Leesi W 2013-2014
282 Nora Karro W 2015-2016
283 Georg Uutsalu M 2016-2017
284 Riko Marius Hilimon M 2016-2017
285 Rika Maretta Hilimon W 2015-2016
286 Aleksander Turro M 2010-2011
287 Loviisa Türk W 2011-2012
288 Emma Lille W 2015-2016
289 Toni Kiivramees M 2013-2014
290 Rasmus Einmann M 2016-2017
291 Mirjam Einmann W 2013-2014
292 Mihkel Mölder M 2010-2011
293 Marten Mölder M 2011-2012
294 Liise Mölder W 2017-2021
295 Hanna Kasesalu W 2010-2011
296 Lenna Kasesalu W 2017-2021
297 Jana Jengibarjan W 2017-2021
298 Kristin Tammiste W 2017-2021
299 Daniel Puhm M 2016-2017
300 Sarah-Sofia Särav W 2015-2016
301 Oskar Rauk M 2016-2017 Triathlon Estonia
302 Anna Helene Rauk W 2010-2011 Triathlon Estonia
303 Jarko Uibo M 2016-2017
304 Henrik Tammiste M 2011-2012
305 Brittany Elizabeth Ress W 2017-2021
306 Brandon Sebastian Paala M 2017-2021
307 Heinrich Miglai M 2017-2021
308 Rebecca Delisa Tamm W 2015-2016
309 Hendrik Lukas Pihor M 2016-2017
310 Chris-Martin Važenin M 2016-2017
311 Aron Põder M 2016-2017
312 Arseni Sergejev M 2011-2012
313 Karoliina Tarkus W 2010-2011
314 Kaili Kukk W 2015-2016
315 Hanna Kukk W 2017-2021
316 Kelli Balõnski W 2015-2016
317 Remi Reinberg M 2013-2014
318 Markus Kakkum M 2011-2012
319 Mirta Kakkum W 2017-2021
320 Karita Lumiste W 2011-2012
321 Carita Laiksoo W 2013-2014
322 Jaak Erik Laiksoo M 2011-2012
323 Jasper Eero M 2017-2021
324 Ariana Vološina W 2015-2016
325 Hanna-loore Varik W 2011-2012 UK Karksi Sport
326 Lisette Pankratov W 2017-2021
327 Hugo Ligi M 2016-2017
328 Marten Maidessoo M 2013-2014
329 Edeli Alekseitsik W 2017-2021
330 Lucas Magnus Maddison M 2013-2014
331 Nora Mae Maddison W 2015-2016
332 Iti Nora Tamsalu W 2013-2014
333 Elli Brit Tamsalu W 2015-2016
334 Nora Tamme W 2015-2016
335 Jete Pukk W 2011-2012
336 Heleen Kaurit W 2017-2021
337 Kaspar Kaurit M 2017-2021
338 Kendra Harriett Puskar W 2017-2021
339 Oskar Volkov M 2016-2017
340 Ronan Ilves M 2017-2021
341 Ruuben Ilves M 2016-2017
342 Rosanna Ilves W 2013-2014
343 Hugo Uusjärv M 2017-2021 Matkaklubi Pürg
344 Leelo Uusjärv W 2017-2021 Matkaklubi Pürg
345 Leandra Pärss W 2017-2021
346 Tomi Kuusik M 2017-2021
347 Cristian Romet Liiv M 2013-2014
348 Pia Toomväli W 2010-2011
349 Markus Pikkmetst M 2017-2021
350 Liisa Pikkmets W 2013-2014
351 Mikk Marten Kesküla M 2017-2021
352 Saara Mai Valner W 2017-2021
353 Ron Stepulov M 2016-2017
354 Maria Shumakova W 2013-2014
355 Eva Shumakova W 2015-2016
356 Aron Keedus M 2016-2017
357 Rihard Hürri M 2016-2017
358 Christopher Gomon M 2016-2017
359 Aleksander Gomon M 2016-2017
360 Robin Pähn M 2016-2017
361 Rauno Randloo M 2011-2012
362 Kristian Laansoo M 2016-2017
363 Artur Brujev M 2017-2021
364 Agnes Laane W 2015-2016
365 Richard Schasmin M 2010-2011
366 Janelle Vaher W 2015-2016
367 Elsie Kero W 2017-2021
368 Artemi Antonov M 2017-2021
369 Mia Mirlet Kalamees W 2015-2016
370 Oliver Piiri M 2016-2017
371 Joosep Loks M 2013-2014
372 Katriine Loks W 2015-2016
373 Mariliis Bork W 2011-2012
374 Elina Bork W 2013-2014
375 Teili Gritšenko W 2015-2016 Türi
376 Gregor Gritšenko M 2016-2017 Türi
377 Hanna Hälvin W 2015-2016 Leerimäe lasteaed
378 Mattias Hälvin M 2017-2021 Leerimäe lasteaed

Total 995