Uudised

01.04.2014

EMT Pullituur kõigile tasuta

Rulliklubil on hea meel teatada, et sel hooajal on kõik distantsid kõikidele osalejatele tasuta!

Kuna eile veel registreeruda ei saanud, siis otsustasime, et kõik osalejad saavad sel aastal sõita EMT Pullituuril TASUTA!!!

Kuna korraldajad osalejatelt raha ei küsi, siis on mõistetav, et ka osalejad ei pea korraldaja suunas suurte ootustega vaatama. Etappide toimumiskohad on teada ja selleks, et kõigil oleks turvaline sõita, võtavad sõitjad ise kaasa raja julgestajad, kes aitavad sõiduteel autoliiklust reguleerida ja tänavate otsi kinni hoida, seni, kuni kõik oma sõidu lõpetanud on. Need kes tahavad medalit võita peaksid need ise kodust kaasa võtma ja nii saavadki poodiumi esimesed omavahel medaleid ja karikaid jagada. Aega võtavad ka kõik ise oma spordikellaga ja finishis ootab kõiki suur valge tahvel, kuhu saab oma tulemuse ise kirja panna. Kui kellelgi on kellegi suhtes pretensioone, saab protesteerija ise pahasti käitunud kaasvõistleja protokollist kustutada, või määrata talle ise sobiva koha pingereas. Kõik sõitjad, kel tavaliselt kipub peale sõitu kõht tühjaks saama, palun võtke omale piknikukorvike kõige maitsvaga ise kaasa, nii endale, kui oma uutele võimalikele sõpradele, kellega olete rullirajal sõites sõbraks saanud. Sõidu lõppedes on tore teha üks ühine piknik, jagada oma mobiiliga rajal tehtud pilte ja vahetada muljeid tulemuste tabelit korrigeerides.

Kuna täna hakkas ka lund sadama, siis enne Rullituuri peetakse ka eelolevatel vabadel nädalavahetustel ära kõik sõitmata jäänud suusamaratonid. 

Rullid tagasi kappi ja suuski määrima, ning uues kuues Rullituuri tarvis ettevalmistusi tegema!

Tegemist oli siisiki 1 APRILLI nalja-artikliga :)!

 

Sarja nimisponsor: