Uudised

04.09.2017

Rullituuri Tallinna etapil näitasid taset Eurooopa meister ja naiste parim Saskia Alusalu

Rulluisumaratoni võitja Stefan Due Schmidt

Eile, 3. septembri pühapäeval, toimus Rullituuri selle hooaja neljas etapp - Tallinna Rulluisumaraton. Ilmataat soosis uisusõitu ja sõidule kogunesid mõõtu võtma lisaks kodumaa tegijatele ka rullisõbrad nii naaberriikidest kui Taanist ja Venetsueelast!

Eelmistel päevadel Rullituuri hirmutanud vihmane ilmateade siiski paika ei pidanud ja etapp möödus päikesepaistes. Vaatamata tugevale tuulele, oli erinevate distantside stardis sadu rulluisutajaid, kes veel suve ja hooaja lõpust viimast võtsid.

 

Rulluisumaratoni arvestuses tuli meeste konkurentsis võitjaks taanlasest Euroopa meister Stefan Due Schmidt ajaga 01:03:52.507. Eestlastest parima tulemuse sõitis välja Marten Liiv ajaga 01:07:36.517. 

 

Naistest oli taas kiireim Eesti naiste kiir- ja rulluisutamise tipp Saskia Alusalu, kes saavutas ajaga 01:15:19.043 ka maratonidistantsi üldarvestuses auväärse 32. koha. 

 

Intervjuud võitjatega saab vaadata YouTube'i lingilt https://www.youtube.com/edit?video_referrer=watch&video_id=2oasbI8TzEc.

 

Tallinna etapi live'ina salvestatud tulemused leiab http://www.racetecresults.com/Results.aspx?CId=16573&RId=3089&EId=2.

Sarja nimisponsor: