Uudised

14.09.2017

Käes on medalisadu! / It's time for Masters medals!

Rullituuri meistrimedal

Sel laupäeval toimuva Tondiraba Rulluisuralli järgselt jagame ka 2017 hooaja meistrimedaleid!

After the Tondiraba's Rally on this Saturday, it's time to award all our tour champions with medals!

Medalid jagame kõikidele ajavõtuga võistlusklasside osalejatele, kes on lõpetanud kõik Rullituuri selle hooaja 4 etappi (v.a pisirullijad)! Medalid saavad ka Tutti-Frutti sõidul osalejad. 

 

Masters medals are for all our skating friends who have completed all four Rullituur's time-lapse races (except kids race)! Also Tutti-Frutti participants will receive medals. 

 

Siin on loetelu meistrimedali saajatest / Here are all the medalists:
 

Aart, Kristo Nezamovs Kristaps
Aasla, Meelis Nezamovs, Raimonds
Baskakov, Vladimir Nigul, Alar
BELOVA, Olga NURGAMAA, Iris
Bieksa, Justinas Nurgamaa, Sirje
Bieksa, Zilvinas Nurk Edme
Bieksiene, Asta Oštšepkov, Ilja
Bitenieks, Lauris PAGAR, Victoria
Bogretsov, Saveli Pappel, Jaanus
CESULIS, Viktoras Pappel, Susanna
Druka-Jaunzeme, Denisa PENCIS, Artis Ivo
Eljasans, Ansis Peterson, Birgit
Eltermaa, Gerli Petersons, Peteris
Fimberg, Tarmo Pihlak, Eliis
Fokrota, Beatrise Predtechenskii, Andrei
Graumane, Evija Priedite Inga
Grišina, Anna PRIEDITE, Agate
Habakukk Jonathan Pukk, Mairo
Ivanov, Veronica Pusnins, Arno
Jalak, Karolin Pusnins, Lukass
Jankovska, Laura Racika Elizabete Anna
Juhani, Ants Rahumägi, Raili
JURDZS, Janis Rajando, Tõnu
Juutinen, Sami Tapio Raudsepp, Getrin
Jõgi Philip Reinapu, Kaido
Jõgi, Elizabeth Reinapu, Maarja
Jürisoo, Heidi REINSONS, Sandis
Kaareste, Diana Riitsalu, Kert
Kaljas, Frid RIITSALU, Renet
Kalvane, Katrina Ritson, Jaanus
Kalvik, Aare Rukis, Janika
Kalvik, Mirjam Rukis, Raivo
Kasemaa, Mairon RÄTTE, Toivo
Kaun, Janne Saare, Piret
Kiisk, Getter Saks Simona
Kivima, Gerth Saks Timo
Konrads, Ralfs Sarmulis, Dzintars
Koort, Lauri Sevastjanov, Anatoli
Koppel, Tõnu Snikere, Gunita
Krastinš, Kaspars Snikere, Patricija Elizabete
Krull, Rene Snikere, Sofija Tina
Krumina, Anna SNORE, Sandris
Krumina, Katrina Sokk, Siim
Kruusimaa, Piret Sula Nele
Kruusmann Siim Sula, Berit
Kruusmann, Geidi Sula, Meelis
Kruusmann, Heli-Ly Suzi-Jõul, Regina
KRUUSMANN, Ivari Šaudinš, Rodrigo
Kruusmann, Reet Zemite, Antra
KUCHKOV, Aleksander Znotinš, Reinis
Kuldmaa, Kristjan Tamm, Art Markkus
Kuntu, Kristjan Tammik, Veiko
Kuus, Märt Teder, Boriss
Kuusk, Andrus Telga, Ott
Kõrva, Enel Tilba, Aleksander
Kütt, Käroli TOMING, Birgit
Laanemägi, Alexandra Uueküla, Toomas
LAASBERG, Karl-Martin Vacietis, Gustavs
Laht, Tarmo Vaher, Iris
laidre, marti Vaher, Tuuli
Lapinš, Dzintars Valge, Hanna
Laur, Ivar Valge, Jesse
Leek, Tarmo Valge, Joonas
Leet, Margus Valge, Magdaleena
Lilla, Ivar Veeorg, Koit
Lipp, Gerlin VEEVEL, Ego
Livcane, Daniela Anna Viigand, Steven
Lokk, Sulev Visse, Tea
Luks, Lenno VUORINEN, Kari
Malnaca, Signe VÕHMA, Nele-Liis
Markus, Mart Väljari, Marek
Merekivi Mikk Õispuu, Janne
Miezitis, Arvis  
Missai, Kristjan  
Mäestu, Jarek  
Mägi, Siim  
Männik, Jaak  
MÖLDER, Marko  
Mürk, Sirli  


Kohtumiseni juba sel laupäeval!

 

See you already this Saturday!

Sarja nimisponsor: