Uudised

15.09.2017

Tunnustame Rullituuri sarja üldvõitjaid! / We recognize Rullituur's general winners!

Tallinna Rulluisumaraton / Tallinn Inline Marathon

Laupäevasel auhinnatseremoonial tervitame sarja üldvõitjaid Henkelli vahuveini ja Fazeri kommidega!

 

We welcome the general winners at Saturday's award ceremony with Henkell's sparkling wine and Fazer candies!

 

 

Selle hooaja Rullituuri sarja üldvõitjad on / Here are Rullituur's this year's general winners:
 

  TUTTI-Frutti        MARATON  
  T12       M60  
1. Jankovska, Laura 1492   1. Baskakov, Vladimir 2780
2. Malnaca, Signe 1484   2. Tilba, Aleksander 2773
3. Krumina, Anna 1466   3. Sevastjanov, Anatoli 2724
  P12       N50  
1. Pusnins, Lukass 1462   1. Kruusimaa, Piret 2864
2. Vacietis, Gustavs 1444   2. Mastovitš, Ljudmilla 2854
3. Konrads, Ralfs 1444   3. Saare, Piret 2842
  MyFitness 21km        M50  
  N14     1. Koppel, Kuido 2841
1. Snikere, Patricija Elizabete 1420   2. Nigul, Alar 2816
2. Krumina, Anna 1403   3. VEEVEL, Ego 2807
3. PRIEDITE, Agate 1403     N40  
  M14     1. Kaareste, Diana 2916
1. LAASBERG, Karl-Martin 1422   2. Zemite, Antra 2881
2. Miglinieks, Arturs Andris 1420   3. Nurgamaa, Sirje 2868
3. VESANTO, Vilmer 1383     M40  
  N19     1. Mäestu, Jarek 2862
1. Kalev, Kristiine 1434   2. Ritson, Jaanus 2849
2. Ivanov, Veronica 1430   3. Sarmulis, Dzintars 2829
3. Vaher, Tuuli 1429     Naised MARATON  
  M19     1. Alusalu, Saskia 3000
1. JURDZS, Janis 1492   2. Radionik, Evgenia 2952
2. REINSONS, Sandis 1484   3. Kõrva, Enel 2932
3. DERNOVS, Haralds 1455   4. Barakova, Julia 2916
  Naised     5. Kaareste, Diana 2916
1. Gara, Marta 1390   6. IRBE, Arta 2885
2. Druka-Jaunzeme, Denisa 1377     Mehed MARATON  
3. Graumane, Evija 1336   1. Znotinš, Reinis 2984
  Mehed     2. Liiv, Marten 2936
1. Miezitis, Arvis 1441   3. Kaljuvee, Kaspar 2910
2. Rukis, Raivo 1423   4. Markus, Mart 2906
3. Krastinš, Kaspars 1416   5. Keskpaik, Kert 2900
        6. Koort, Lauri 2884
             
NAISKONNAD          
1. Kaheksarattalised Naised 10331        
  Kaun, Janne / Kruusmann, Geidi / Mastovits, Ljudmilla / Rahumägi, Kristi / Siimsen, Merle  
2. Rakvere Naised 9552        
  Aart, Helen / Eltermaa, Gerli / Kruusimaa, Piret / Nurmsaar, Reelika  
3. Rulluisuklubi ABEC/AT sport 8730        
  Ilver, Ene / Kaareste, Diana / Kivimäe, Maiu / Kõrva, Enel     
VÕISTKONNAD          
1. Powerslide-Laimite 11635        
  Bitenieks, Lauris / Guslov, Maxim / Pundurs, Roberts / Šnore, Sandris / Znotinš, Reinis  
2. AT SPORT / SPORDITURG.EE 11356        
  Cesulis, Viktoras / Koppel, Tõnu / Koppel, Kuido / Ostsepkov, Ilja / Teesaar, Toomas  
3. Rulluisuklubi ABEC / M40+ 11257        
  Fimberg, Tarmo / Kaljas, Frid / Lemsalu, Marek / Lokk, Sulev / Ritson, Jaanus  
Sarja nimisponsor: