Uudised

17.09.2017

Tondiraba Rulluisuralli tulemused

Tondiraba Rulluisuralli ettevalmistused

Eilse ralliga tõmbasime sellele Rullituuri hooajale päikeselise joone alla! 

 

Vaata finišiprotokolli:

ERALDISTART, distants 1.7 km

 

 

 

 

Koht

 

 

 

 

 

Koht

St.nr

V.kl

V.kl

Nimi

S. aasta

Klubi

Tulemus

 

1.

44

M

1

Reinis Znotinš

1998

Latvia

2.37,01

 

2.

20

P19

1

Kaspar Kaljuvee

1997

Harju maakond

2.44,26

 

1964

 

3.

82

M

2

Kert Keskpaik II

1980

Harju maakond

2.44,53

 

4.

32

M

3

Lauris Bitenieks

1981

Powerslide-L

2.45,24

 

5.

10

M

4

Gerth Kivima II

1981

Pärnu maakond

2.45,39

 

6.

19

M

5

Lauri Koort

 

Harju maakond

2.46,50

 

7.

82

M

6

Kert Keskpaik

1983

Harju maakond

2.48,30

 

3

M50

1

Kuido Koppel II

1966

Saare maakond

2.48,71

 

8.

10

M

7

Gerth Kivima

Pärnu maakond

2.49,17

 

1981

 

42

P19

2

Janis Jurdzs

1990

Latvia

2.50,65

 

9.

16

M

8

Ilja Oštšepkov II

2000

Harju maakond

2.51,71

 

1987

 

10.

17

M

9

Andrus Kuusk

 

Harju maakond

2.54,32

 

11.

3

M50

2

Kuido Koppel

1966

Saare maakond

2.54,82

 

37

M

10

Arvis Miezitis

2002

Riga

2.55,63

 

12.

48

P19

3

Sandis Reinsons

1983

Riga

2.56,56

 

1988

 

13.

63

M

11

Ott Telga

 

Harju maakond

2.56,88

 

14.

63

M

12

Ott Telga II

1988

Harju maakond

2.57,64

 

16

M

13

Ilja Oštšepkov

1990

Harju maakond

3.00,56

 

70

M

14

Andrei Predtechenskii

1964

St-Petersbur

3.03,19

 

15.

78

M50

3

Ego Veevel

1984

Harju maakond

3.06,83

 

1971

 

16.

13

M40

1

Raivo Rukis

1979

Harju maakond

3.08,62

 

17.

64

N

1

Enel Kõrva

1971

Harju maakond

3.11,00

 

18.

62

M40

2

Jaanus Pappel II

1976

Harju maakond

3.12,44

 

19.

77

N40

1

Diana Kaareste

 

Harju maakond

3.16,93

 

20.

62

M40

3

Jaanus Pappel

1971

Harju maakond

3.18,06

 

67

N

2

Julia Barakova

2000

Moscow

3.19,63

 

21.

84

T19

1

Elizabeth Jõgi II

1985

Harju maakond

3.24,18

 

1982

 

22.

57

M

15

Ivo Pusnins

2004

LV2150

3.25,55

 

23.

34

T14

1

Patricija Elizabete Snikere

2005

Riga

3.26,39

 

24.

38

T12

1

Laura Jankovska

 

Latvia

3.30,44

 

25.

84

T19

2

Elizabeth Jõgi

2000

Harju maakond

3.30,69

 

6

N40

2

Sirje Nurgamaa

2004

Ida-Viru maakond

3.30,76

 

26.

2

P14

1

Karl- Martin Laasberg

1973

Lääne-Viru maakond

3.32,67

 

2006

 

27.

56

P12

1

Lukass Pusnins

 

LV2150

3.33,19

 

28.

6

N40

3

Sirje Nurgamaa II

1973

Ida-Viru maakond

3.33,81

 

27

T14

2

Agate Priedite

2004

Harju maakond

3.35,54

 

29.

2

P14

2

Karl-Martin Laasberg II

Lääne-Viru maakond

3.35,75

 

2004

 

22

T19

3

Maryte Mooses

2007

Lääne-Viru maakond

3.40,56

 

30.

59

P12

2

Gustavs Vacietis

2001

LV1050

3.52,44

 

1978

 

31.

35

N

3

Gunita Snikere

2008

Riga

3.57,12

 

32.

52

P12

3

Arno Pusnins

2006

LV2150

4.13,17

 

33.

23

P12

4

Steven Viigand

2005

Rapla maakond

4.13,48

 

34.

60

P12

5

Philip Jõgi

2005

Harju maakond

4.15,67

 

35.

61

T12

2

Käroli Kütt

2006

Harju maakond

4.17,06

 

36.

24

P12

6

Mairon Moisto

2006

Harju maakond

4.20,31

 

37.

21

T12

3

Susanna Pappel

 

Harju maakond

4.27,43

 

 

21

T12

4

Susanna Pappel II

2006

Harju maakond

4.28,39

 

 

GRUPISÕIT

 

Distants 1 x 1,7 km

 

====================

Võitja keskmine kiirus 28,47 km/h

 

 

 

Koht

 

 

 

 

Koht

St.nr

V.kl

V.kl

Nimi

S. aasta

Klubi

Tulemus

1

38

T12

1

Laura Jankovska

2007

Latvia

3.35

2

59

P12

1

Gustavs Vacietis

2005

LV1050

3.36

2006

3

56

P12

2

Lukass Pusnins

2006

LV2150

3.40

4

23

P12

3

Steven Viigand

2006

Rapla maakond

4.09

5

24

P12

4

Mairon Moisto

2005

Harju maakond

4.13

6

61

T12

2

Käroli Kütt

2005

Harju maakond

4.17

7

60

P12

5

Philip Jõgi

2006

Harju maakond

4.21

8

21

T12

3

Susanna Pappel

2008

Harju maakond

4.50

9

52

P12

6

Arno Pusnins

 

LV2150

5.13

 

GRUPISÕIT

 

 

 

 

 

1

Distants 2 x 1,7 km

 

 

 

 

====================

Võitja keskmine kiirus 28,53 km/h

84

T19

1

Elizabeth Jõgi

1979

Harju maakond

7.09

2

64

N

1

Enel Kõrva

2000

Harju maakond

7.10

1985

3

67

N

2

Julia Barakova

2004

Moscow

7.11

4

34

T14

1

Patricija Elizabete Snikere

2004

Riga

7.12

5

27

T14

2

Agate Priedite

2001

Harju maakond

7.42

6

22

T19

2

Maryte Mooses

1973

Lääne-Viru maakond

7.48

7

6

N40

1

Sirje Nurgamaa

1978

Ida-Viru maakond

7.50

8

35

N

3

Gunita Snikere

 

Riga

8.55

1

B-FINAAL

 

 

 

 

 

====================

Võitja keskmine kiirus 32,90 km/h

48

P19

 

Sandis Reinsons

1984

Riga

6.12

2

70

M

7

Andrei Predtechenskii

2002

St-Petersbur

6.15

1988

3

63

M

Ott Telga

1983

Harju maakond

6.29

4

37

M

8

Arvis Miezitis

1971

Riga

6.31

5

62

M40

1

Jaanus Pappel

2004

Harju maakond

6.36

6

2

P14

1

Karl-Martin Laasberg

1982

Lääne-Viru maakond

6.37

7

57

M

9

Ivo Pusnins

 

LV2150

6.39

1

A-FINAAL

 

 

 

 

 

====================

Võitja keskmine kiirus 36,87 km/h

44

M

1

Reinis Znotinš

1998

Latvia

5.32

2

20

P19

1

Kaspar Kaljuvee

1997

Harju maakond

5.36

1990

3

16

M

2

Ilja Oštšepkov

1980

Harju maakond

5.41

4

32

M

3

Lauris Bitenieks

2000

Powerslide-L

5.42

5

42

P19

2

Janis Jurdzs

1981

Latvia

5.43

6

10

M

4

Gerth Kivima

1966

Pärnu maakond

5.44

7

3

M50

1

Kuido Koppel

1987

Saare maakond

5.46

8

17

M

5

Sarja nimisponsor: