Uudised

16.04.2015

UusMaa Rullituuri ametlik nimekinnitus!

Täna alustas rulluisumaratoni sari Rullituur oma 7. Hooaega nimesponsori ametliku avalikustamisega. Sellest hooajast alates kannab sari uut nime, milleks on UusMaa Rullituur. Keskpäeval toimus sarja ametlik avamine EMT ja Elioni majas, kus Rullituur ametlikult oma nime vahetas. Kohale olid kutsutud ka teised sarja toetajad, et omavahel paremini tuttavaks saada ja sarja puudutavd koostegemised ühiselt läbi arutada.

Miks Uus Maa Kinnisvarabüroo otsustas Rullituuri nimesponsori rolli asuda kommenteerib selle partner Mika Sucksdorff: “Uus Maa on alati propageerinud nii tervisesporti, kui ka võistlussporti ning Rullituur on üles ehitatud mõlema sihtrühma soove ja võimalusi arvestades. Meie inimesed on juba aastaid osa võtnud Rullituurist. Lisaks sellele on Uus Maa soovinud arendada Eesti rulluisutamist viies seda lähemale maailmataset. See aasta soovime rohkem rõhku panna tervisespordile ning Rullituuri toetamine oli loogiline jätk juba tehtud tööle“

 “EMT-l on olnud rõõm olla sarja nimitoetajaks viimased viis aastat ning näha sarja kasvu ja arengut. Nüüd, andes nimitoetaja teatepulga üle, jätkame rullituuriga koostööd innovatsioonipartnerina. Tagame osalejatele sarja etappidel võimaluse ka võistluskeskuses kohapeal kiire 4G interneti abil Rullituurile nutiseadmete kaudu mugavalt registreeruda,” lisas EMT ja Elioni partnersuhete juht Heddy Ring

Sel hooajal toimub UusMaa Rullituuril raames neli etappi:  
7 juuni – Metek Tabasalu Rulluisumaraton
5 juuli – Pärnu Rulluisumaraton
9 august – Kalevipoja Rullisõit
5 september – Filter Tallinna Rulluisumaraton

Tänasest on ka avatud eelregistreerimine kõikidele sarja etappidele, mis kestab kuni 3. juunini.

UusMaa Rullituur pakub põnevust igas vanuses ja tasemel rulluisusõpradele. Sarja 3 etappi pakuvad erinevaid distantse:

-       Pisirull – kuni 8 aastastele lastele

-       Tutti Frutti Lastesõit – kuni 12 aastastele lastele

-       RAHVARULL 10km

-       IIZI Skate ( lühike sõit ) 21km

-       Rulluisumaraton 42km

Sarja üks etappidest, Kalevipoja Rullisõit, peetakse eraldistardist sõiduna, mis eelmisel aastal oli esmakordselt tuuri kavas ja sai osalejatelt positiivse heakskiidu.

UusMaa Rullituur seab järjest rohkem fookust rahvaspordile ja toredale kogupere rulluisupäevale, mille olulisemaks osaks on just RAHVARULLI distants, andes suurepärase  võimaluse tulla rullimist nautima kogu perega, ohutule liikluseks suletud turvalisele rajale. Kõige pisemate laste eest hoolitsevad lastehoiu lastelaagri tublid päevajuhid. Vanematel on võimalus oma rullisõidu ajaks lapsed koolitatud lastekasvatajate ja kostümeeritud päevajuhi lõbusate tegevuste hoolde jätta!

UusMaa Rullituuri peakorraldaja Jaanus Ritson soovib sellel hooajal muuta arusaama Rullituurist, kui “proffide võidukihutamisest: “Uuel hooajal, uut moodi, mis tähendab, et koostöös Uus Maa Kinnisvarabüroo ja teiste tublide toetajatega, soovime tõsimeelsete võidukihutajate kõrval teha sarjast tõelise rulluisu perepäeva, kus rajal tegemist ning põnevust jaguks igas vanuses ja oskustega rulluisusõpradele".

Siinkohal on oluline öelda, et Rahvarulli distantsile on eelregistreerimisel esmakordne osalemine tasuta ja samuti saavad eelregistreerides tasuta osaleda etapi asukohajärgse kohaliku omavalitsuse elanikud!

“Sel reedel alustame ka registreerimise Sõbrakampaaniaga, mille abil loodame rohkesti rulluisusõpru tuuri uudistama saada. Samuti motiveerime kogu sarjale registreerujaid meie toredate toetajate toodete ja teenuste pakettidega. Lisaks käivitame hiljemalt maikuust Ühissõitmiste ja Ühistreeningute päevad, kus jagame kohapeal oma Rullituuri tempomeistrite abiga kõikvõimalikku rulluisutamise abi ja tarkust, et rulluisutamine oleks koos lõbusam ja turvalisem” täiendab Ritson.

Sarja nimisponsor: