Registreerunud

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Taavi Karotamm Mehed
2 Viljar Hiienõmm M50 Täppsportlased
3 Roland Guläjev M40
4 Indrek Edasi M40 Edassi
5 Viivi Kääpa N55
6 Valeri Kääpa M60
7 Malvi Lõhmus N45 Swedbanki Spordiklubi
8 Peep Taaler M40
9 Mari Koks Naised
10 Caspar Tubarik M40
11 Mirjam Vint N40 treeningpartner
12 Siret Lehtmaa Naised
13 Rain Hallimäe M60
14 Urmas Grüning M50
15 Rita Kadak Naised
16 Einar Hillep M50 Justiitsministeerium
17 Merje Uueni N40
18 Ruth Kaldma N55
19 Kristi Saard N40
20 Urmas Telling M55 Anu Joolsutrennid
21 Urmas Rebane M45 SK JOOKSUPARTNER
22 Aivar Tuisk M45
23 Merle Jeets Naised Adrenaliin
24 Kerli Valge Naised SK Jooksupartner
25 Airi Karlson N45
26 Heiki Tuga M60
27 Tiina Juhani N45
28 Kertu Sassi Naised
29 Uibo Kallas M40 SPARTA
30 Ivo Hindreus Mehed
31 Ilmar Koolmeister M40 SK ProRunner
32 Kristjan Vares M40 Vak Staier
33 Anneli Vaher Naised Vak Staier
34 Ingrid Paats Naised
35 Ilse Laur N60
36 Ivan Lavrentjev Mehed
37 Ülle Kuriks N45
38 Margus Vendelin M50
39 Andrus Jõgeva M45
40 Signe Holm N40
41 Stanislav Safonov M50 RunLepraRun
42 Randel Mets Mehed
43 Kristjan Liik M45
44 Valdo Hälvin Mehed
45 Katariina Ingerma Naised Kats&Pets
46 Imre Nemvalts Mehed KüVJ
47 Argo Koppel M55
48 Pirje Porgand Naised
49 Timo Limberg Mehed
50 Martin Raud Mehed ACE Logistics Estonia AS
51 Madis Meimre M40
52 Peeter Ingerma M45 UP Sport/Kats&Pets
53 Taaniel Tooming Mehed
54 Urmo Kallakas Mehed Sparta
55 Jaanus Kuusk Mehed Sparta
56 Kertu Teras Naised
57 Kristi Kõll Naised Sparta
58 Ando Aasma Mehed
59 Jana Kilter N40 SK Jooksupartner
60 Jako Kilter M40
61 Anni Ratas Naised
62 Kristjan Krull M40
63 Aleksei Maksimov M40
64 Kaidi Ilves N40
65 Laur Ojaver M40
66 Kaupo Maltis Mehed
67 Alekszej Morgunov Mehed Sparta
68 Taavi Karotamm Mehed
69 Katrin Pata N45
70 Ievgeniia Rudkovska Naised I love Supersport
71 Marko Teinburk Mehed Anu Jooksutrennid
72 Ingrid Paats Naised
73 Oleg Savik Mehed
74 Andrus Karotamm M55 SK Saarde
75 Caspar Tubarik M40
76 Krister Randver Mehed NRC
77 Janek Klais M45 Eesti Mereakadeemia
78 Aleksandr Sepp Mehed TeamZoot
79 Oleg Krönström Mehed
80 Katrin Pata N45
81 Marli Kalde Naised
82 Regina Labent N45
83 Mihhail Jelisejev M40
84 Rauno Õismaa Mehed
85 Maarja-Monika Kõuts Naised
86 Nicole Maria Klais Naised UP Sport
87 Alvar Viikmäe M45 Prysmian
88 Meelis Kadak Mehed FB Jooksmine
89 Henri Soosalu Mehed
90 Vassili Vistjak Mehed
91 Kaarel Kraus Mehed
92 Kaspar Teder M40
93 Meelis Muts M45
94 Konstantin Root M40 MeRun
95 Jüri Laanmets M60
96 Andres Piibeleht Mehed
97 Heli Pärkma N55
98 Arlyn Mitt Mehed
99 Valeri Sillandi M45 Vabatahtlik
100 Bert Pohlak M40 VFK
101 Kätlin Mägi N40
102 Urmas Piilberg M50
103 Maarja Peep Naised
104 Renee Kulbas M45
105 Virve Pärkma Naised Tere AS
106 Sirli Kleitz N45
107 Raul Köster M50 Myfitness Viru
108 Erkki Hummal M45 Sparta
109 Priidik Parmi M40
110 Martin Vilismäe Mehed Sparta
111 Heiko Saava M40 Structo Group OÜ
112 Zaira Sorokina N50 Spordiselts
113 Järvi Valter M65+ Spordiselts
114 Tarmo Margat M40 Spordiselts
115 Katrin Kruusamägi N40 Spordiselts
116 Leonid Homin Mehed Spordiselts
117 Janar Juhkov Mehed Spordiselts
118 Hanna Seeder Naised Spordiselts
119 Kaja Mulla N55 Spordiselts
120 Merle Tuga N50 Telia Spordiklubi
121 Jana Zitkova N45 Telia Spordiklubi
122 Jelena Mets N55 Telia Spordiklubi
123 Taavi Kasela Mehed Aksi CC
5 KM HEATEGEVUSJOOKS/KÕND/KEPIKÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Natalja Sadova Naised
2 Kärt Paavo Naised
3 Uve Suvi M45
4 Tanel Saia Mehed
5 Kärri Sõelsepp N40
6 Valentin Suhnjov Mehed
7 Margit Sammul Naised
8 Marika Heinleht Naised
9 Soile Sild N45 Sparta
10 Toora Tõnuri N 2006-2007
11 Maris Tõnuri N40
12 Anneli Velberg N40
13 Tiina Teidla N40
14 Marko Pärnasalu M45
15 Katrin Abroi Naised
16 Erik Abroi Mehed
17 Erik Tannberg Mehed
18 Karl Martin Tannberg M 2010-2011
19 Helle Suvi N65+
20 Merili Ginter Naised
21 Kätlyn Jürisaar Naised
22 Ave Liik N45
23 Eleri Liik N 2008-2009
24 Inga Kree Naised SK Jooksupartner
25 Jaanus Mölder Mehed
26 Lii Matteus N55
27 Kadri Hermlin Naised
28 Kersti Kundla N60
29 Virgo Kütsen M 2008-2009
30 Janek Sagad M 2008-2009
31 Natalja Tsizik N40
32 Krista Pihlapuu N45
33 Grete Maria Maltis Naised
34 Elina Leisson Naised
35 Aare Leisson Mehed
36 Agnes Pärnamägi N40
37 Elevi Piperal N45
38 Jaana Järve N45
39 Kai Mikiver Naised
40 Monika Michelson Naised
41 Henri Soosalu Mehed
42 Maiu Tamme Naised
43 Jonas Nõukas M50
44 Siret Sillandi Naised
45 Alar Ridamäe M50 Treeningpartner
46 Raili Sell Naised Spordiselts
47 Kairi Pihlak N40 Spordiselts
48 Emilia Sell N 2008-2009 Spordiselts
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS/KÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kadi Lehtmaa Naised
2 Mikk Sammal Mehed
3 Elsi Vänto Naised
4 Kalmer Kreisman M40 MRC Tallinn
5 KM NOORTEJOOKS/KÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Airi-Liis Jakutovits N 2008-2009 SRD SK
2 Marten Holter M 2006-2007
3 Gabriel Velberg M 2006-2007 Rapla Vesiroosi Kool
4 Kristelle Uus N 2006-2007
5 Monika Alu N 2006-2007
6 Mattias Meimre M 2006-2007
7 Jaron Kuusk M 2008-2009 Sparta
8 Horre Kuusk M 2010-2011 Sparta
9 Mella-Riin Rauam N 2004-2005
10 Marleen Suisalu N 2008-2009
11 Mia Maria Matikainen N 2006-2007
12 Michelle Käba N 2004-2005
13 Maria Smirnova N 2008-2009 Viimsi Veeklubi
14 Richard Kaup-Lapõnin M 2004-2005
250 M LASTEJOOKSUD
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Andra Paju N 2014-2015
2 Sten-Roland Guläjev M 2012-2013
3 Daniil Suhnjov M 2014-2015
4 Nikita Suhnjov M 2010-2011
5 Kristofer Peetsalu M 2016-2017
6 Saskia Koks N 2018-2021
7 Karl-Raimund Koks M 2014-2015
8 Marleen Põldsepp N 2012-2013
9 Karl Gustav Põldsepp M 2016-2017
10 Henri Alu M 2012-2013
11 Anzelika Nasonov N 2012-2013 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
12 Ragnar Nasonov M 2014-2015 Tallinna Lepatriinu Lasteaed
13 Arabella Abroi N 2012-2013
14 Harri August Koolme M 2010-2011
15 Hilde Lii Koolme N 2014-2015
16 Hans Holger Koolme M 2016-2017
17 Alisa Safonova N 2012-2013
18 Sädeliis Limberg N 2016-2017
19 Loore Loviise Raud N 2014-2015
20 Marten Raud M 2016-2017
21 Mirtel Meimre N 2014-2015
22 Mirjam Meimre N 2014-2015
23 Elisabeth Nemvalts N 2016-2017
24 Eloiise Sutermäe N 2014-2015
25 Anelle Aasma N 2016-2017
26 Thorsten Vänto M 2016-2017
27 Tobias Vänto M 2018-2021
28 Brite Adele Suurthal N 2016-2017
29 Hanna Delise Suurthal N 2014-2015
30 Mark Makejev M 2012-2013
31 Viktor Makejev M 2014-2015
32 Keity Võsusaar N 2016-2017
33 Ruuben Kruusmann M 2014-2015
34 Aasa Annemarii Aasmaa N 2010-2011 Viimsi Sport
35 Aleksandra Annemai Aasmaa N 2012-2013 Viimsi Sport
36 Sten Erik Karotamm M 2016-2017
37 Henry Karotamm M 2014-2015
38 Kregori Uustalu M 2014-2015
39 Ingel Katriin Uustalu N 2018-2021
40 Elisabeth Mikiver N 2014-2015
41 Lenna Mikiver N 2018-2021
42 Joonas Juhkov M 2012-2013
43 Mirell Käba N 2010-2011
44 Janeli Juhkov N 2018-2021
45 Markus Viljus M 2016-2017
46 Lurdes-Maria Krupenin N 2012-2013
47 Kenneth Keian M 2012-2013 Kalevi jalgrattakool
48 Mirtel Viljus N 2018-2021
49 Daniel Tervo M 2016-2017
50 Rednar Orman M 2010-2011
51 Rander Orman M 2012-2013
52 Maria Saluste N 2014-2015
53 Kenneth Oidersalu M 2018-2021
54 Rasmus Oidersalu M 2018-2021
55 Polina Lis N 2012-2013
56 Stefania Lis N 2018-2021
57 Hannabel Sillandi N 2014-2015
58 Elizabeth Sillandi N 2012-2013
59 Ivan Gritsuk M 2014-2015
60 Mihhail Gritsuk M 2016-2017
61 Liselle Liiv N 2016-2017
62 Meribel Liiv N 2018-2021
63 Annaliis Hansen N 2016-2017
64 Shaheem Hansen M 2018-2021
65 Nika Mihhailova N 2012-2013 Upsport
66 Gemma Voolaid N 2018-2021
67 Mark Makejev M 2012-2013
68 Viktor Makejev M 2014-2015
69 Lisette Aus N 2012-2013
70 Nora Mariette Lõppe N 2018-2021
71 Simona Sell N 2012-2013 Spordiselts
72 Mikael Peksen M 2010-2011 Spordiselts

Kokku 261