3. ETAPP - TALLINNA 10. RAHVASÕIT

Toimumisaeg: pühapäev, 15.08.2021
 
Asukoht: Start ja finiš on Ülemiste Citys Valukoja tänaval. Ürituskeskus asub Ülemiste City ida parklas.
 
Distantsid
• Maraton 42 km (10 ringi)
• Poolmaraton 21 km (5 ringi)
• Rahvarull 10 km (2 ringi)
• Pisirull ja lastesõidud
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:10 maratoni meeste start
10:11 maratoni naiste start
12:30 poolmaratoni start
12:31 rahvarulli start
14:25 lastesõitude stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
15:15 autasustamine
 
Rajakaart

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud tasuta pesemisvõimalus Ülemiste MyFitness spordiklubis. PS! Riietusruumi kapi lukkusid MyFitness võistlejatele ei väljasta. Kui soovite lukustada riietuskappi, siis tuleb tabalukk ise kaasa võtta või väärisesemed jätta oma autosse või võistluskeskuses asuvasse pakihoidu.
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
 
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Pisirull 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Emma Nagel M/N-U7
2 Inger Markus M/N-U7 Tallinna Kiiruisuklubi
3 Charlotte Jõgi M/N-U7 Rullibuss Team
Väikerull 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Leonid Turovski M-U10
2 Bruss Ozols M-U10
3 Daniels Filips Snikeris M-U10 BJC LAIMITE
4 Rando Saar M-U10 Adavere
5 Henri Saar M-U10 Adavere
6 Inger Aart N-U10 Rakvere Bont rulluisuklubi
7 Inger Markus N-U10 Tallinna Kiiruisuklubi
8 Robert Kalamees M-U10
9 Martins Baumanis M-U10 ASi Latvia
10 Grettel Juus N-U10 Adavere.
Lasterull 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Andrias Mäeks M-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
2 Aleksandria Mäeks N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
3 Mirjam Nurgamaa N-U13
4 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
5 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Ronja Ozola N-U13
7 Mirjam Kalvik N-U13
8 Iuliia Solodova N-U13 Rolleg school
9 Sofija Tina Snikere N-U13 MOTUM
10 Marta Nagel N-U13 CFC Spordiklubi
11 Adeele Aart N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
12 Aileen Aart N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
13 Linda Kalamees N-U13
14 Daniela Anna Livčāne N-U13 MOTUM
15 Liva Baumane N-U13 ASi Latvia
16 Ricards Liepins M-U13
17 Alec Jasper Kull M-U13
Rahvarull 10 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Iris Nurgamaa N-U15
2 Aare Kalvik M40
3 Mirjam Kalvik N-U13
4 Helena Veidenbaum N
5 Ralf Rooteman M-U13 Tallinna Kiiruisuklubi
6 Tarmo Rooteman M40
7 Daniela Anna Livčāne N-U13
8 Ricards Liepins M-U13
Poolmaraton 21 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Elvis Veidrik M
2 Ivar Lilla M50 TARTU RULLUISUKLUBI
3 Vladimir Tsypin M40 Tartu Rulluisuklubi
4 Darens Ozols M-U15
5 Steffen Soha M-U17 Tallinna Kiiruisuklubi
6 Kristen Soha M-U15 Tallinna Kiiruisuklubi
7 Raivo Rukis M50
8 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
9 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
10 Jarmo Laanemets M
11 Rannar Laur M
12 Rene Närep M
13 Helina Poom N SK Pedja
14 Maria Mällas N Adavere Uisuklubi/ Orkla Eesti AS
15 Marek Saar M40 Adavere orkla
16 Philip Jõgi M-U17 Rullibuss Team
17 Ahto Nikkinen M
18 Maria Kannelaud N-U15
Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Esa Lottanen M60+
2 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
3 Pavel Iljin M Rullibuss team
4 Endrik Arumägi M40 xtri:m3
5 Mart Markus M TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Joonas Valge M TEAM UUS MAA/DIMENSION
7 Karl-Martin Laasberg M-U17 TEAM UUS MAA/DIMENSION
8 Kristjan Kuntu M40
9 Toivo Rätte M60+ Rullibuss team
10 Arvis Miezitis M BJC Laimite
11 Toivo Tomingas M60+
12 Heiki Roomet M40
13 Kert Keskpaik M Albe Team/Bont
14 Aleks Luik M Albe Team/Bont
15 Kaspar Kaljuvee M Albe Team/Bont
16 Hendrik Piiriste M
17 Ott Telga M Rullibuss Team
18 Kiryl Linnik M40
19 Mairo Pukk M40
20 Artis Ivo Pencis M Powerslide - Laimite
21 Gerth Kivima M40 AT&Sport / sporditurg.ee
22 Kuido Koppel M50 AT&Sport / sporditurg.ee
23 Indrek Aarna M50 AT&Sport / sporditurg.ee
24 Ahti Oks M40 AT&Sport / sporditurg.ee
25 Andrus Kuusk M AT&Sport / sporditurg.ee
26 Ilja Ostsepkov M AT&Sport / sporditurg.ee
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Sirje Nurgamaa N40 Jõhvi RS
2 Kristiine Kalev N TEAM UUS MAA/DIMENSION
3 Piret Saare N50+
4 Elizabeth Jõgi N Albe Team/Bont
5 Anna Grishina N40 Rullibuss Team

Kokku 87