AUTASUSTAMINE TOIMUB 15. OKTOOBRIL!

Filter Temposarja parimate autasustamine toimub 15. oktoobril 2021, Ülemiste CityStock konteinerlaos. Filter Spordisarjade koondautasustamise täpne ajakava ning ürituse info on leitav AeroBike Facebooki kanalist SIIT.

4. ETAPP - FILTER TEMPOSARI KIILIS

Toimumisaeg: kolmapäev, 26.05.2021

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kiili alevis Kiili gümnaasiumi ees.

Distantsid ja alad
• Ratas 25 km (paarisstardina) - osalejad lähetatakse rajale ühe või kahe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
• Jooks 6 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
16:30 - ürituskeskus avatakse
17:00-18:15 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15-18:45 - ürituskeskus lõpetab tegevuse
18:45-20:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
21:00 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

 
Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. Tähelepanu: Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2021 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!

 

Rajarekordid

Jalgratturid eraldistardis Jalgratturid paarissõidus Jooksjad

1. Gleb Karpenko, 30:46,3 (2021)

2. Sander Ernes, 32:55,8 (2020)

3. Janno Aksin, 33:12,7 (2020)

1. Artjom Mirzojev & Gert Kivistik, 31:54.4 (2019)

2. Oskar Maidre & Arthur Kooser, 31:56.8 (2018)

3. Oskar Maidre & Kert Martma, 32:19.4 (2019)

1. Bert Tippi, 15:35.0 (2018)

2. Janar Juhkov, 16:12.5 (2019)

3. Tarvi Tameri, 16:41,5 (2020)

Rajakirjeldus
Tegu on klassikalise edasi-tagasi sõidetava võistlustrassiga. Starditakse Kiili alevis Kiili gümnaasiumi ees. Start paikneb kergliiklusteel, kuid juba sajakonna meetri pärast suundutatakse hea teekattega peateele, mida mööda liigutakse 12,5 km kuni pöördeni, misjärel tullakse sama teed pidi tagasi. Läbitakse Lähtse ja Nabala külad ning pikk ja maaliline teelõik Nabala ja Tuhala vahel. Pööre asub vahetult enne Tuhala teeristi. Teekate on enamik rajast krobeline, kuid ilma löökaukudeta. Raja alguses on väga hea uus sile asfalt, hiljem krobeline kõva kate. Nabala ja Tuhala vaheline teelõik on väga kurviline. Tõuse ja laskumisi rajal ei ole. Tähelepanu - raja esimesed ja viimased meetrid kergliiklusteel on üsna kitsad ja tehnilised!
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Paarissõit 25 km 17:00-18:15
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 17:00:00 Markus Vähi M40 Redbike Team
2 17:00:00 Mihkel Einblau M35 Redbike
3 17:00:30 Kaur Esnar M40 KoMo
4 17:01:00 Avely Austa N30 TYASK
5 17:01:30 Leo Härm M70
6 17:02:00 Pirmin Tamm M30 Tabasalu triatloni klubi
7 17:02:30 Ly Otsasoo N50 Täppsportlased
8 17:03:00 Leho Liidres M55 Steel Athletic
9 17:03:30 Andres Kütt M45
10 17:04:00 Maris Lillep N35 RedBike
11 17:04:30 Patrick Püvi M-U17 RedBike
12 17:05:00 Oskar Küüt M-U17
13 17:05:30 Andrei Tserednik M40
14 17:06:00 Evar Saul M-U17 Kuusalu Rattaklubi
15 17:06:30 Mauro Erik Saar M-U17 Kuusalu Rattaklubi
16 17:07:00 Aleksei Vorontsov M45
17 17:07:30 Ruben Käärst M-U15 Kuusalu Rattaklubi
18 17:08:00 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
19 17:08:30 Herlen Kajo M-U15 Kuusalu Rattaklubi
20 17:09:00 Andreas Vilbaste M-U15 Kuusalu Rattaklubi
21 17:09:30 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu Rattaklubi
22 17:10:00 Georg Salupuu M-U13 Kuusalu Rattaklubi
23 17:10:30 Raidi Raamat N30
24 17:11:00 Mati Mäe M35 Viimsi Rattaklubi
25 17:11:30 Erik Muugamäe M45
26 17:12:00 Tea Mey N45
27 17:12:30 Sergei Kulikov M45 Wisercat
28 17:13:00 Dana Rozlapa N40 Train2Win Endurance Coaching
29 17:13:30 Indrek Hääl M40 21CC Triatloniklubi
30 17:14:00 Joel Rang M45 RED BIKE
31 17:20:00 Mattias Lehtsaar M-U19 CFC SPORDIKLUBI
32 17:22:00 Jorgen Reitalu M-U19
33 17:23:00 Mikk Bauer M-U19 Pärnu Kalevi Spordikool
34 17:23:30 Mairon Milistver M-U23 Pärnu Kalevi Spordikool
35 17:24:00 Tiit Matvejev M-U23 Tripassion Triatloniklubi
36 17:24:30 Toomas Matvejev M30 Tripassion Triatloniklubi
37 17:25:00 Paul Ruubel M35
38 17:25:30 Egert Purre M30 Tripassion Triatloniklubi
39 17:26:00 Maksim Ziborov M-U13 KJK
40 17:26:30 Nikita Kulikov M-U13 KJK
41 17:27:00 Maksim Fazõlov M40 Bike Fanatics CC
42 17:27:30 Indro Dsilna M40
43 17:28:00 Sulev Lokk M50 ABEC
44 17:28:30 Taavi Porkveli M30 21cc
45 17:29:00 Indrek Bauer M30 Tripassion Triatloniklubi
46 17:29:30 Erko Selde M30
47 17:30:00 Kristjan Port M60
48 17:30:30 Andres Sikk M40
49 17:31:00 Mark Sazonov M-U19
50 17:31:30 Esko Palk M50 vk Velron
51 17:32:00 Tiit Ilumäe M70
52 17:32:30 Silver Ilumäe M45
53 17:33:00 Raul Tampel M45
54 17:33:30 Zinaida Kruusalu N45
55 17:34:00 Tarvi Talviste M50 Tripassion Triatloniklubi
56 17:34:30 Elvo Pappel M40
57 17:35:00 Sander Värv M35 Rekord CC
58 17:35:30 Karlis Puusepp M40 Glamox
59 17:36:00 Andre Pukk M40
60 17:36:30 Gert Martin Savitsch M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
61 17:37:00 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
62 17:37:30 Aarne Vasarik M40 21CC Triatloniklubi
63 17:38:00 Kert Pallo M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
64 17:38:30 Rene Maajärv M45
65 17:39:00 Kristjan Peterson M35 Redbike Team
66 17:39:00 Hele Väizanen N35 Redbike Team
67 17:39:30 Grete Maria Savitsch N-U19 Tabasalu Triatloniklubi
68 17:40:00 Steven Raidma M40
69 17:40:30 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
70 17:41:00 Marek Antoniak M50
71 17:41:30 Margus Maidla M45 Treeningpartner
72 17:42:30 Maria Treier N-U17 CFC
73 17:43:00 Oleg Vassiljev M60 KJK
74 17:43:30 Birgit Irbe N-U17 Nõmme Rattaklubi
75 17:44:00 Eddi Joost M45
76 17:44:30 Jaak Karjane M35 Klubi BikeFanatics
77 17:45:00 Jüri Juul M75 KJK
78 17:45:30 Ron Rooni M-U15 Cfc SPORDIKLUBI
79 17:46:00 Krista Karing N-U30 VeloHunt ProTeam
80 17:46:00 Anti Arumägi M30 Velohunt ProTeam
81 17:46:30 Jelena Bondarchuk N45 Tabasalu Triatloniklubi
82 17:46:30 Ivan Bondarchuk M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
83 17:47:00 Aivar Rozko M60 Kalev
84 17:47:30 Kaarel Koosapoeg M30
85 17:48:00 Iren Irbe N40
86 17:48:30 Ieva Longa N45 Nõmme Rattaklubi
87 17:49:00 Riko Tammepuu M-U15 CFC
88 17:49:30 Zlata Bronishevskaja N-U15
89 17:50:00 Yury Zaytsev M60
90 17:50:30 Anatoli Männi M70 KJK
91 17:51:00 Reijo Peenemaa M30
92 17:51:30 Vladimiri Pennert M65 Järva-Jaani Rattaklubi
93 17:52:00 Väino Kaur M50 Freesport
94 17:52:30 Ralf-Ian Aarelo M-U17 Kalevi ujumiskool
95 17:53:00 Raimo Ülavere M50
96 17:53:30 Gabriel Helmut Aduson M-U17 CFC Spordiklubi
97 17:54:00 Rainer Sildvee M40
98 17:54:30 Glen Gregory Kõiv M-U15 Team Kodar
99 17:55:00 Janno Pilviste M40 HK SAKU
100 17:55:30 Rait Pallo M45 AT Sport
101 17:56:00 Maarja Vuin N30 TÜASK
102 17:56:30 Indra Kutser N-U23 CFC
103 17:57:00 Carl Peeter Dooner M-U15 CFC
104 17:57:30 Kert Martma M35 CFC Spordiklubi
105 17:58:00 Ragnar Toomla M45 21CC Triatloniklubi
106 17:58:30 Ulf Rosen M50 21 CC Tri
107 17:59:00 Märt Prosin M40
108 17:59:30 Ron Gristsenko M-U19 CFC
109 18:00:00 Martin Meisalu M35
110 18:00:30 Taavi Kasela M35 Aksi CC
111 18:00:30 Liina Kasela N30
112 18:01:00 Rain Tulp M50
113 18:01:30 Tiia Tulp N55
114 18:02:00 Rando Marten Evendi M-U23 CFC spordiklubi
115 18:02:30 Martin Kaljumäe M35 RedBike
116 18:03:00 Aivar Põlda M40 Kahjuennetus OÜ
117 18:03:30 Gisele Rang N-U13 CFC
118 18:04:00 Jaanus Lepik M30
119 18:04:00 Janno Lepik M35
120 18:04:30 Lauri Tamm M-U19 Kalevi Jalgrattakool
121 18:05:00 Ken Daniel M40 Uuesalu Spordiklubi
122 18:05:30 Raivo Pulst M40 RedBike
123 18:06:00 Frederick New M70 Tervisesport
124 18:06:30 Laura Lizette Sander N-U19 Team Rytger
125 18:07:00 Regiina Sepp N35 Rae Rattaklubi
126 18:07:30 Merle Kale N45
127 18:08:00 Jane Oidekivi N45 21CC Triatloniklubi
128 18:08:30 Aho Augasmägi M45 21CC Triatloniklubi
129 18:09:00 Runo Ruubel M60
130 18:09:30 Egle Rebane-Klemm N35
131 18:10:00 Martin Ligema M30 TEAM VÄNT
132 18:10:00 Mart Vainre M30 Team Vänt
133 18:10:30 Arseni Laidinen M-U17 Narva SK Energia
134 18:11:00 Erko Karo M50 Metek
135 18:11:30 Henri Rüüsak M50
136 18:12:00 Joosep-Mattias Õun M-U19 CFC
137 18:12:30 Kert Kevin Lissmann M-U30
138 18:13:00 Erik Tammsoo M50 Porter Racing
139 18:14:00 Eliise Kivistu N-U17 SK Rakke
140 18:14:00 Hannah Kaljur N-U17 SmartSport
141 18:14:30 Urmas Põldre M55 UP Sport
142 18:15:00 Anders Eensalu M40 Metek OÜ
143 18:15:00 Andre Valkman M35 Metek
Paarissõit 25 km 18:45-19:45
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 18:45:00 Rene Pajus M45 Rae Rattaklubi
2 18:45:30 Anneli Metsamaa N35
3 18:46:00 Ivo Linder M45 21CC Triatloniklubi
4 18:46:30 Ursula Trallmann N45 SK Jooksupartner
5 18:46:30 Tauno Trallmann M45
6 18:47:00 Arvi Lugenberg M50 CFC
7 18:47:30 Ermet Vain M40 Rae Rattaklubi
8 18:48:00 Kaupo Raag M40 velo clubbers
9 18:48:30 Alo Alunurm M50
10 18:49:00 Rainer Kuhi M40 21CC Triatloniklubi
11 18:49:30 Emeri Lepp M45 Kulgur Team
12 18:50:00 Julia Gustjakova N30
13 18:50:30 Rene Kübar M45 Raplamaa rattaklubi KoMo
14 18:51:00 Raul Kotov M55 velo clubbers
15 18:51:30 Annika Tuul N45 Red Bike
16 18:52:00 Valdek Rohtma M40
17 18:52:30 Katrin Rohtma N35
18 18:53:00 Ants Kask M50 Redbike
19 18:53:30 Priit Kasenomm M45
20 18:54:00 Madis Vahemaa M45 Shoproller Kose AMK ct
21 18:54:30 Annika Veimer N50 Tripassion Triatloniklubi
22 18:55:00 Signe Uibo N50 Tripassion Triatloniklubi
23 18:55:30 Andre Kull M40 CC Rota Mobilis
24 18:56:00 Aleksandr Sepp M35 Team Zoot Europe
25 18:56:30 Peep Leino M40
26 18:57:00 Igor Tarassov M55 Nõmme Rattaklubi
27 18:57:30 Kate MacLeod N30 CFC Spordiklubi
28 18:58:00 Madis Salumäe M-U30
29 18:58:30 Helari Pallas M40 CityStock
30 18:59:00 Eike Sild N45 Trismile
31 18:59:30 Aivar Lagenõmm M45 Järva-Jaani RSK
32 19:00:00 Kadri Kangur N40
33 19:00:30 Kaido Voogla M40 KJK
34 19:01:00 Harles Tammeleht M30 Tripassion Triatloniklubi
35 19:01:30 Märt Märtson M30 Hawaii Express
36 19:02:00 Priit Vare M45 Hawaii Express
37 19:02:00 Lii Vilms N40 Eesti Jalgratturite Liit
38 19:02:30 Ülo Treufeldt M75 KJK
39 19:03:00 Vello Teder M55 Aave Spordiklubi
40 19:03:30 Toomas Elling M45 Rae Rattaklubi
41 19:04:00 Indrek Ott M40
42 19:04:30 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
43 19:04:30 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
44 19:05:00 Teet Kallakmaa M55 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
45 19:05:30 Ahto Sõber M50 Team Pizzakiosk
46 19:06:00 Relika Toome N-U30 Tripassion Triatloniklubi
47 19:06:00 Priit Ailt M35 Tripassion Triatloniklubi
48 19:06:30 Marek Norit M35
49 19:07:00 Ave Treier N40
50 19:07:30 Eduard Treier M50
51 19:08:00 Gleb Karpenko M-U23 Ampler Develompment team
52 19:08:30 Tanel Taal M35 TRI-KONA
53 19:09:00 Frank Aron Ragilo M-U19
54 19:09:30 Anett Tõnutare N30 Tripassion Triatloniklubi
55 19:10:00 Toomas Timmermann M35
56 19:10:30 Kalle Piirioja M50
57 19:11:00 Risto Reinpõld M40
58 19:11:30 Karmen Reinpõld N40
59 19:12:00 Janno Aksin M40 Hawaii Express
60 19:12:30 Harri Sokk M35 Tabasalu Triatloniklubi
61 19:13:00 Arabella Raie N-U13 Triathlon Estonia
62 19:13:30 Margus Mikk M45 Sparta Spordiklubi
63 19:14:00 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
64 19:14:30 Artjom Mirzojev M-U23 Ampler Development Team
65 19:15:00 Rait Rebane M30
66 19:15:30 Jaanus Põder M30 21CC Triatloniklubi
67 19:16:00 Vidrik Vaiksaar M30 Tripassion Triatloniklubi
68 19:16:30 Tarmo Ennok M45
69 19:17:00 Marko Pohl M35 A&T SPORDIKLUBI
70 19:17:30 Madis Mihkels M-U19 Tüask
71 19:18:00 Martin Nõmmik M40 Rae Rattaklubi
72 19:18:30 Lauri Laanoja M45 Nõmme Rattaklubi
73 19:19:00 Taivo Olesk M35 21 CC Triatloniklubi
74 19:19:30 Einar Näks M45 Rae Rattaklubi
75 19:20:00 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
76 19:20:30 Marek Pani M45
77 19:21:00 Magnus Krusemann M45
78 19:21:30 Carol Kuuskman N-U23 CFC
79 19:22:00 Jevgeni Astafjev M30 WalleniumSPORT
80 19:22:30 Toomas Erikson M45 RedBike
81 19:23:00 Liisi Alamaa N30
82 19:23:30 Jevgeni Martjušev M30 Paxful Sport
83 19:24:00 Eero Oja M40
84 19:24:30 Jaak Kanniste M60 A2K Spordiklubi
85 19:25:00 Jaanus Koval M40
86 19:25:30 Jevgeni Jefimov M35
87 19:26:00 Hannes Rootsi M30 21 CC
88 19:27:00 Kristen Soo M-U30 Areal team
89 19:27:30 Vallo Kägu M40 Tripassion Triatloniklubi
90 19:28:00 Kert Roose M-U23
91 19:28:30 Vaido Padumäe M40
92 19:29:00 Toomas Zaletajev M45
93 19:29:30 Rene Kuldkepp M35
94 19:30:00 Joonas Jõgi M30 CFC Spordklubi
95 19:30:30 Aksel Nõmmela M-U30 CFC Spordiklubi
96 19:31:00 Tarmo Kalviste M50
97 19:31:30 Robert Kitt M40 Treeningpartner
98 19:32:00 Erkki Raasuke M50 CFC
99 19:32:30 Meelis Laanemets M50 CFC
100 19:33:00 Kristjan Laanemaa M35 Viimsi Rattaklubi
101 19:33:30 Danel Hei M45
102 19:34:00 Ott Pärna M45
103 19:34:30 Joonas Puuraid M-U15 SK Barra
104 19:35:00 Hendrik Puuraid M-U15 SK Barra
105 19:35:30 Mart Laaniste M45
106 19:36:00 Roland Nemeth M40
107 19:36:30 Hanna Karoline Taaramäe N30 Rein Taaramäe Rattaklubi
108 19:37:00 Dominic Pettai M-U17
109 19:37:30 Asko Kuusalu M40 Koidu Suusaklubi
110 19:38:00 Mart Nael M35 Boca Tri
111 19:40:00 Carolin Tammsoo N-U19 CFC Spordiklubi
112 19:44:00 Henri Arjus M-U17 CFC
113 19:44:30 Vladimir Kunitsõn M30 Spordiklubi Fortuna
Jooks 6 km
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 19:45:00 Peeter Ingerma M45 UP Sport
2 19:45:15 Eddi Joost M45
3 19:45:30 Erko Selde M30
4 19:45:45 Indrek Bauer M30 Tripassion Triatloniklubi
5 19:46:00 Külliki Lugenberg N45
6 19:46:15 Karl Mihkel Põldre M-U15 UP Sport
7 19:46:30 Anne-Ly Palm N45
8 19:46:45 Ievgeniia Rudkovska N30
9 19:47:00 Sven Rohlin M55
10 19:47:15 Filippo Pistore M35
11 19:47:30 Iren Irbe N40
12 19:47:45 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
13 19:48:00 Kaido Voogla M40 KJK
14 19:48:15 Kristel Killing N-U30
15 19:48:30 Egert Killing M-U30
16 19:48:45 Cathy-Liis Põlluveer N-U30
17 19:49:00 Mathias Põlluveer M-U30
18 19:49:15 Oleksii Kokosha M-U30
19 19:49:30 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
20 19:49:45 Grete Maria Savitsch N-U19 Treeningpartner-Eviko noortetiim
21 19:50:00 Gert Martin Savitsch M-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
22 19:50:15 Janar Juhkov M30 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
23 19:50:30 Hanna-Liisa Värik N-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
24 19:50:45 Kert Pallo M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
25 19:51:00 Kaarel Kuurmaa M35
26 19:51:15 Märt Prosin M40
27 19:51:30 Indrek Kutser M50
28 19:51:45 Egle Rebane-Klemm N35
29 19:52:00 Kert Martma M35 CFC Spordiklubi
30 19:52:15 Marek Tõnismäe M45
31 19:52:30 Richard Kaup-Lapõnin M-U17 FiscalAdmin
32 19:52:45 Aleksandr Kuleshov M40 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
33 19:53:00 Kaupo Uuetoa M40 SK Jooksupartner
34 19:53:15 Kalmer Jegonjan M50 UP Sport
35 19:53:45 Janar Novitski M40
36 19:54:00 Oliver Kulbas M30 Täppsportlased
37 19:54:15 Paul Puuraid M-U15
38 19:54:30 Ivo Särak M40

Kokku 294

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP VÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSED SARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Maardu
     • Eraldistart
     • Jooks 3 km
2. etapp Kumna
     • Eraldistart
     • Jooks 4 km
3. etapp Aruküla
     • Eraldistart
     • Jooks 5 km
4. etapp Kiili
     • Paarissõit
     • Jooks 6 km
5. etapp Viimsi
     • Eraldistart
     • Jooks 7 km
6. etapp Ääsmäe
     • Paarissõit
     • Jooks 8 km